попередження - Отзыв о ПУМБ

http://www.otzyvua.net/pumb От Гость, опубликован 3 марта, 2016 год

Гость 3 марта, 2016 год Жалітись не збираюсь,просто розповім ситуцію,так як це може стосуватись кожного.Працювала в банку ПУМБ,відкрив у цьому банку валютний депозит в доларах мій чоловік.Коли прийшов час отримувати депозит,вже я звільнилась,чоловік отримав депозит сам.Одна з банкнот виявилась зношеною.Тобто,тільки коли подивитись на світло,можна побачити дрібні дірочки,як від голки.При зверненні особисто до начальника,заступника,касира,всі відмивили в обміні на іншу купюру.Звернулась на "гарячу лінію",там пообіцяли розібратись.Після цього надійшов дзвінок від керуючої відділенням,але я не почула про обмін купюри,тільки звинувачення ,що то я могла прийняти в касу такі гроші і погрози про те,що дадуть мені недобру рекомендацію,коли буду влаштовуватись на іншу роботу.Не буду уточнювати,коли я звільнилась,скільки працювало після мене людей,так, як кожна людина може подати інформацію,як їй вигідно.Хочу тільки попередити всіх вкладників про таку ситуацію.Навіть в касі банку можна отримати неплатіжну купюру.Перевіряйте всіма доступними способами,що берете в касі.Касиром працюю вже 8 років і так до колишніх працівників не ставились ніде. 0 согласны, 0 не согласны

PUMB (Украина, Київ) 3 марта, 2016 год Доброго дня! Приносимо вибачення за можливі незручності.
Ви можете залишити свій відгук в формі зворотного зв'язку на нашому сайті
Наші колеги з управління якістю займутся розслідуванням.
Людмила (Украина, Київ) 3 марта, 2016 год Дякую за пораду,але це мені не верне мої кошти та нерви,не зупинить погрози.

ПУМБ

Первый Украинский Международный Банк (ПУМБ) – это крупный и надежный частный банк, который уже на протяжении 20 лет работает на украинском финансовом рынке.

ПУМБ входит в группу крупнейших банковских учреждений страны...

Банки

Укргазбанк