ОБЕРЕЖНО, ШАХРАЇ!!! ОПТОВО-РОЗНИЧНЫЙ МАГАЗИН "МОДА ТОП" (НА PROM.UA) - Отзыв о Prom.ua

http://www.otzyvua.net/promua Киев, ул. Бориспольская 9, корпус 91
От Лілія Білоусова, опубликован 2 августа, 2016 год

Лілія Білоусова 2 августа, 2016 год Люди, це щось із чимось. Назву цю покупку найжалюгіднішим досвідом у своєму житті!!!Зимовила зимове взуття 22 березня 2016 року на порталі Prom.ua в оптово-роздрібному магазині "Мода Топ" (Одеса). Попередньо зателефонувала продавцю і уточнила чи таке взуття в наявності, сказали, що є. Одразу ж отримала смс з реквізитами карти Приват, і оплатила 1000 грн за це замовлення. Далі починається, власне, комедія. Немає мого замовлення тиждень, два, три. Я звичайно ж періодично телефоную і уточнюю, що сталось. Годують казками про те, що цитую "захворів завскладу" (!!!) тому замовлення не відправили, потім "на скаладі не було мого розміру" і т.п. На хвилинку, панове, проходить березень,квітень,травень, червень, липень, зараз 02 серпня. Впродовж цього часу маю переписку з так званою "службою підтримки" Prom.ua. То вони попередили цю афірюгу, то вони сайт їй заблокували, одним словом всі їхні "санкції" виявились безрезультатними. Час від часу телефоную афіристкі Залецькій, гудки йдуть, але ніхто не відповідає.А ось недавно натрапила на відгуки про "Мода Топ" на цьому ж Prom.ua, то виявляється, що я не єдина жертва, дуже багатьом замовникам (з десяток точно набереться і це ті, які написали) не повернуто кошти за невиконані замовлення!!! Одним словом, маю піврічну переписку з Prom.ua і відсутність чобіт і своїх грошей. Дарувати ці гроші нікому не збираюсь, діятиму далі тільки вже через інші компетентні структури. P.S.Програма "захисту" покупців не спрацювала. За її умовами має виконуватись 3 пункти:1) замовлення через сайт Prom.ua, 2) наявність квитанції про оплату і 3) наявність реквізитів,які надсилаються пордавцем у кабінеті Prom.ua. Перші 2 умови у мене виконуються, а от з реквізитами, то мені їх скинули лише на телефон. Тому, моє прохання до Prom.ua щодо поступок мені як клієнту у цьому пункті було відкните. Це при тому, що я є постійним клієнтом Prom.ua і маю на порталі близько сотні замовлень. Ось так, так що Prom.ua де-факто виявився для мене розсадником афіристів і шарлатанів. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! 1 согласны, 0 не согласны

Владислава Луньова (Украина) 13 августа, 2016 год Лілія, на платформі пром.юа розташовано 640 тисяч сайтів. Це 640 тисяч підтриємців, не варто всіх обзивати аферистами. З 10 замовлень максимум 4-5 оплачуються клієнтьами, та ми ж не кажемо, що всі клієнти безвідповідальні обманщики.
У мене навпаки сумний досвід з пром.юа, я власник компанії, і бачу, що ставленні адмінів пром.юа до моїх же, не завжди адекватних клієнтів краще, ніж до нас, продавців. Але це окрема історія. Просто перед покупкою читайте відгуки про компанії, вони пишуться не просто так.
Гость (Украина, Київ) суббота, 12 ноября Відгуки це смішно незнаю як але на сайті компанії може залишити відгук будь хто. Негативні відгуки просто скриті невідображаються за цим стоять адміністратори пром. Тому краще піти й купити за своїм гірким опитом переконалась в цьому.
Білоусова Лілія (Украина, Алчевськ) 13 августа, 2016 год Шановна Владислава,я звичайно не знаю,де ви вгледіли те,що я називаю всіх аферистами,але не проти того,щоб ви виступали адвокатом Prom.ua,при тому хочу підкреслити,що писала я виключно про свій особистий досвід з афіристкою-продавцем і де-факто ДЛЯ МЕНЕ її посередником порталом Prom.ua,давши свої характеристики діяльності цих суб'єктів,на що,слава Богу,маю конституційне право.До недобросовісних покупців я немаю жодного стосунку,а кількість сайтів,розміщених на Prom.ua мене,власне кажучи,не особливо цікавить.В даному випадку Prom.ua,як компанії ,що себе поважає,варто було б проявити лояльність до мене,як до постійного клієнта, і спокійно повернути мені ці гроші,тим паче,що є підтвердження того,що реквізити буди надіслані мені саме з номеру аферистки.Просто в даному випадку Prom.ua веде себе не як європейського стандарту портал,сайт,продавець,що може піти на поступки своєму клієнту і цінує свого клієнта,а напевно,претендує на роль,не побоюся сказати,Організації Обєданих Націй,у котрій все має бути під суворою звітністю і так все супер по протоколу!!!Добре,що є такі портали,як цей,на яких можна застерегти людей від аферистів і поділитись негативним досвідом.
Владислава Луньова (Украина, Дніпро́) 7 ноября, 2016 год Остання Ваша фраза "Prom.ua де-факто виявився для мене розсадником афіристів і шарлатанів. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! " - тобто Ви називаєте аферистами 640.000 людей. Це непорядно вже з Вашого боку, вибачте за різкість, але що є то є. Вас це цікавить, що пром.юа то не один магазин, а 640.000 магазинів? Вибачте, але це теж не логічно, Ви купуєте не у "пром.юа", а у магазина "Мода Топ" (Одеса). І Весь Ваш справедливий магазин має бути на МОДА ТОП, а пром.юа тут третя скрипка.
Останнє, що я буду робити, це захищати пром.юа, у якого просто скотська політика до компаній, які платять їхм гроші. Може є у них "улюблені" як ті, з якими стикнулися Ви., яким все прощаться, але це одиничні випадки.
Але незважаючи на це, справедливість перше всього.
Ви мали одразу звернутися до правоохоронних органів, сам по собі пром.юа ніяких прав на розслідування справи не має. І ще до того, Ви мали ДО покупки прочитати відгуки про компанію, якій віддате свої гроші. Звичайно, зараз процвіта політика "платних" відгуків, але ВИ коли захолдите на сайті, і бачите, що компанія працює наприклад 1 рік, а відгуків тисяча - це не може бути правдою, бо реально відгуки питше кожний 10-й покупець. ДЩивіться, скільки років працює компанія, які має відгуки, який ТІЦ та Алекса сайту і т.д., (що це таке подивіться в інеті)
А то виходить ви не подивитлися, що за магазин, перевели гроші і звинувачуєте 640.000 людей, що мають САМОСТІЙНІ сайти на пром.юа, що вони всі шахраї. Це нечесно.
Я на промі і купую і продаю (маю магазин) В 99% випадків пром покупцям, як висловилася одна наша клієнтка "попку вилизує", а нас, продавців від неадекватних покупців аж ніяк не захищає. Скільки разів ми з таким стикалися, що клієнт і товар отримав, і поносив, а через місяць пише, що брак, і вимагає повернути, пише неативні відугки,а пром.юа їх публікує,, бо Цклієнт має прави писати все, що хоче" І поки "вигавкаєш" щоб відмінити це, минає і тиждень і два і три, і то не завжди відміняють. Пр цьому ми надаємо купу документальних доказів, а клієнту варто просто натиснути на кнопочки на компі.
Ви мали звернулися до поліції, надати номер реєстрації пром.юа, щоб включити програму захисту покупців "до 3000 грн." А проста переписка з ними то тільки витрачання нервів, часу.
Я бажаю Вам тільки приємних покупок, сподіваюся Ваша ситуація вирішилася по законам України.
В інеті просто завжди треба бути уважною і все буде добре ))
Лілія Білоусова (Украина, Київ) 7 ноября, 2016 год Чесно кажучи, прочитавши Вашу "рекомендацію" щодо того, що я "мала" і "повинна" була зробити, боюсь ми скоро за вашою логікою дійдемо до того, що я вам мала чи повинна була щось заплатити і т.д. і т.п. Знаєте, є така гарна фраза: "Никому ничего не должна, кроме взаимной любви" ..Тому вбачаю зовсім недоцільним і неадекватним тут ЗВИНУВАЧУВАТИ мене в чомусь, що я "мала" зробити і не зробила. Більше того (!!!) паче звинувачувати мене в якійсь нечесності.Я поділилась тут виключно СВОЇМ ДОСВІДОМ, а бути моїм літературним редактором,це вже точно не ваша справа.P.S.Дай Боже, хоч половині України, бути такими допропорядними і чесними громадянами,як я,тоді Україна змінювалась тільки в кращу сторону... ДАЛІ БЕЗ КОМЕНТАРІВ.
Ответ представителя Prom.ua (Украина) 3 августа, 2016 год Ліліє, дякуємо Вам за відгук!

Нам дуже прикро, що Ви та інші клієнти компанії "МОДА ТОП" потрапили у таку неприємну ситуацію, та застовували до компанії максимально можливу міру у рамках Prom.ua у вигляді блокування сайту. Проте, для того, щоб недобросовісний продавець був покараний на більш вищому рівні, Вам та іншим покупцям необхідно обов’язково повідомити про шахрайство компанії, звернувшись до правоохоронних органів. Ліліє, ми вже писали Вам щодо інформації, яку можемо надати відповідним державним органам за офіційним запитом, як передбачено Політикою конфіденційності порталу.
Щодо Програми Захисту Покупців, замовлення може прийняти у неї участь тільки за умови виконання усіх трьох обов’язкових пунктів, зокрема - реквізити для оплати повинні бути надані через портал. Якщо ж реквізити отримані в обхід інструментів Prom.ua, на жаль портал не може здійснити компенсацію за замовленням. Дотримуючись цих умов при оформленні замовлення, покупець наперед убезпечує свою покупку та може бути
впевнений у тому, що навіть якщо після оплати продавець не відправить товар, портал компенсує оплачену вартість замовлення до 3000 грн. включно.

Ліліє, якщо представник компанії вийде з нами на зв’язок, ми обов’язково повідомимо Вас.
Дуже сподіваємося, що все ж, згодом Ви відновите свою довіру до порталу.
Борис 2 августа, 2016 год Полезный отзыв в плане реквизитов,-мне тоже постоянно на телефон смс-кой скидывают номер карты.Но,у меня есть правило,максимум,что я готов оплатить это задаток,покрывающий сумму доставки в обе стороны,но иногда и я его нарушаю)))
Владислава Луньова (Украина, Львів) 7 ноября, 2016 год Ми теж пробували так працювати, але бухгалтерія такі платежі враховувати не може технічно. Тому якщзо Ви купуєте у фізичної особи - все правильно, я приватні продажі здвійснюю на ОЛХ наприклад, і сама так купую і продаю, з а вансом на оплату, і не більше. Але яко Ви купуєте у компанії, то варто перщ за все читати відгуки і все інше, про що я писала вище.
На все добре ))
Olx (Украина, Київ) четверг, 1 декабря Дякуэмо за корситування сервісом OLX! Вдалих продажів!

Prom.ua

Prom.ua для покупателя - это место...

Киев, ул. Бориспольская 9, корпус 91
Телефон: (044) 392-85-00