Отримав відшкодування за програмою захисту покупців - Отзыв о Prom.ua

http://www.otzyvua.net/promua Киев, Харьковское шоссе, 201/203, корпус 2-А, буква Ф
От Сергій26196http://www.otzyvua.net/user/26196, опубликован 25 июля, 2016 год

Сергій 25 июля, 2016 год Став жертвою шахрайства, перевів повну передоплату за товар і нічого не отримав, продавець зник. Подав заяву в поліцію, довго переписувався з prom.ua і добивався потрібної довідки із поліції, але врешті-решт послав її в prom.ua і швидко отримав компенсацію. Дуже вдячний!
Якби процедура отримання компенсації була простішою, це було би надто збитково для prom.ua )
До речі, я просто був необережний, насправді слід було звернути увагу на відсутність репутації продавця і його підозрілу поведінку при розмові.
Перед тим багато разів успішно купував на prom.ua. Фактично можу сказати, що за зручністю і надійністю я би все-таки надав перевагу продавцю на prom.ua, порівняно з невідомим інтернет-магазином.

Сергей (Украина) 26 июля, 2016 год Жаль что отзыв фейковый. Была такая ситуация. делал что говорили, потом казали заявление в милицию подать, подал, сказали бумагу взять, а потом в самый последний момент сказали что номер с которого пришла смс для оплаты не привязан за магазином, хотя он находился в контактных данных магазина.
Ответ представителя Prom.ua (Украина) 26 июля, 2016 год Сергію, дякуємо Вам за відгук та збереження довіри до порталу Prom.ua!

Сподіваємося, що Ви більш не зіткнетеся з компаніями, що не виповнюють свої обов'язки перед клієнтами, та наступні Ваші покупки на порталі будуть тільки успішними та приємними! У будь-якому випадку, радимо Вам та усім клієнтам дотримуватися рекомендацій фахівців Prom.ua щодо безпечних покупок, детально описаних за посиланням https://support.prom.ua/documents/207 .
Павел (Португалия, Braga) 25 июля, 2016 год Вы, уважаемые комментаторы от prom.ua боретесь на своем портале с фейковыми отзывами магазинов, а сами тем же самым промышляете.

Вот например, вот этот замечательный и лаконичный фальшивый отзыв, который на 110% продиктован очень неприятными для вас отзывами, опубликованными ранее.
Жлоба на то, что компенсация не работает - и хоп! сразу же якобы позитивный отзыв на эту тему. Но вы бы хоть сочиняли как-то естественно.

Аж глаза режет. "Фактично можу сказати, що за зручністю і надійністю я би все-таки надав перевагу продавцю на prom.ua, порівняно з невідомим інтернет-магазином." - таких людей не существует, вы еще не эволюционировали до национального гаранта в электронной коммерции.

Prom.ua

Prom.ua доверяют свой бизнес десятки тысяч компаний и свои покупки миллионы пользователей. Prom.ua ежемесячно посещают более...

Интернет-каталоги

MODOZA.com