Жахливе ставлення до клієнтів модераторами пром.юа - Отзыв о Prom.ua

http://www.otzyvua.net/promua Киев, ул. Бориспольская 9, корпус 91
От Владислава Луньова10796http://www.otzyvua.net/user/10796, опубликован 14 июля, 2016 год

Владислава Луньова 14 июля, 2016 год Знову проблема відгуків! Купила у нас одна дама купальник, ризикнула купити розмір трошки більше, ніж потрібний. (в кабінеті все зафіксовано) В результаті отримала купальник і преж'явила претензію, що він з браком (перевірявся як і всі інші купальники ретельно). Ми пишемо в смс з ТТН "перевіряте товар на пошті, претензії тільки з актом) вона звичайно акт не надала, бо купальник був ідеальний, і одразу стала вимагати гроші (купальники підлягають поверенню виключно в разі браку, це вказано на сайті)
Звичайно в поверненні грошей їй відмовили. Мадам написала відгук на "одиничку" Я написала скаргу модераторам, відгук тимчасвов відхилили. Провели перевірки, доказів браку надано не було, офіційну скаргу оформлено звичайно не було, але "відгук" опубліковано знову. Бо з думки модерів пром.юа текст "прислали купальник с браком, товар не проверяют, деньги не вернули" - це думка, а не звинувачення. Вже третій день іде переписка, видаляти НЕПІДВЕРДЖЕНИЙ відгук відмовляються. Як заявила ця наша клієнтка на наше повдоілення, що відгук і угоду будуть перевіряти незалежні модератори "ваш пром.юа должен клиентам пятки лизать" Якось так воно і виходить, і "незалежність" операторів знову під сумнівом. Я змушена просто знову писати про цю ситуацію на всіх сайтах, благах і онлайн-газетах, я хочу достучатися до правди! Не може бути опубліковано відгук зі звинуваченнями в браку, якщо браку не було!!!
п.с. читала в групі промана Фейсбук що з людьми, що просять справежливості пром.юа в односторонньому порядку припиняє угоду "просто так" не знаю наскільки це правда, сподіваюся, що до такого жаху вони не дійшли.
Відзовіться, грамотні модератори, які розрізняють ДУМКУ клієнта від НАКЛЕПУ!

Анюта Саркисян (Украина) 16 июля, 2016 год да. это правда.
сайт моего клиента просто отключили на просьбу аргументировать в правовом отношении модерацию отзывов.
разорвали договор в одностороннем порядке
а когда курьер клиента привез бумагу на возврат суммы, требовали доверенность (?). хорошо хоть бухгалтерия вмешалась и остановила этот бред.
сейчас клиент на своем домене и хосте. клиентов больше, функционала больше, полет фантазии больше.
И ДЕШЕВЛЕ
если надо - и вам перенесу с мин потерями
Ответ представителя Prom.ua (Украина) 14 июля, 2016 год Владиславо, дякуємо Вам за відгук!

Покупець-автор відгуку, який Ви маєте на увазі, звертався до служби підтримки порталу з проханням посприяти вирішенню ситуації, що склалася із замовленням, оскільки напряму з представником Вашої компанії узгодити обмін чи повернення товару не вдалося. Проте, зазначимо, що у даному випадку ми не зобов’язували Вас зробити обмін ( повернення ) товару, оскільки були відсутні необхідні матеріали, та не відправляли скаргу Вашій компанії.
Незважаючи на це, представникові Вашої компанії було відмовлено у відхиленні відгуку за Вашим проханням, тому що, повторимося, кожен покупець, що придбав товар у компанії, має повне право на вираження своєї думки щодо роботи компанії у відгуці, навіть якщо ця думка негативна. Є загальні правила та умови публікації відгуків, які виконані у даному випадку: клієнт підтвердив, що справді придбав товар у Вашої компанії, та відгук не суперечить правилам публікації. Окремо звертаємо увагу на те, що додаткові матеріали у вигляді актів перевізника, результатів експертиз тощо можуть запрошуватися у покупця лише у тих випадках, коли компанії відправляється скарга спеціалістами Служби контролю якості порталу, а для права клієнта розмістити свій відгук дані матеріали не потрібні.

Також, Владиславо, Ви можете приховати відгук на сайті своєї компанії, скориставшись відповідним функціоналом.
Владислава Луньова (Украина) 15 июля, 2016 год Я не буду нічого приховувати! Відгук має бути офіційно видалено, оскільки вже з десмяток ДОКАЗІВ було відправлно вашим спеціалістам. Також прошу навчитися відрізняти "думку" від "звинувачення"
Я вже в виписки з Вікіпедії що таке ДУМКА вам прислала!
"Мне прислали бракованій товар" - це не думка, це наклеп! Це звинувачення в непорядності, нечесній роботі!
Вона навтіь вказала "товар отправили не вовремя" це теж думка? Не бажаєте звернути увагу, що в кабінетуі зафіксовано інше?
Небажання відлхилити завідомо неправдиви відгук (не думку, а саме КЛЕВЕТУ) можна оцінюват по різному, і як претензії до нас за мовними ознаками (це не вперше, небажання пром.юа зробити портал зручним для україномовних громадян УКРАЇНИ не новина) і як чиюсь особисту зацікавленість з модераторів.
Але відгук "мне прислали брак", якщо браку не було, і з нашого боку на це є купа ДОКАЗІВ - опубліковувати Ви не можете.
Повторно прошу - відмініть відгук. Він не мість думки клієнта, він не містить фактів, він не є інформативним.
Дякую.
Ответ представителя Prom.ua (Украина) 15 июля, 2016 год Владиславо, Служба контролю якості порталу вже надала Вам відповідь щодо можливості відхилення відгуку клієнта за Вашим запитом.
Рекомендуємо Вам все ж узгодити відхилення відгуку напряму із покупцем.
Сергей (Украина) 16 июля, 2016 год Ну вы там все как бараны зомбированные! Торочите одно и тоже! БРАК ЭТО БРАК! Делается фото и акт! Брак это не "думка особиста", а физический недостаток изделия, и если он отсутствует, значит его нет, и клиент не прав!

Prom.ua

Prom.ua для покупателя - это место...

Киев, ул. Бориспольская 9, корпус 91
Телефон: (044) 392-85-00