Prom не понравился - Отзыв о Prom.ua

http://www.otzyvua.net/promua Киев, Харьковское шоссе, 201/203, корпус 2-А, буква Ф
От Гость, опубликован 25 марта, 2016 год

Гость 25 марта, 2016 год Декілька разів намагався щось купити на даній платформі.Кожного разу виникали проблеми,які не дозволяли написати позитивний відгук.І жодного разу моя думка не була врахована.Останній раз звертався з листом через пром,уа в компанію сади України м Полтава.Відповіді так і не отримав.Чесно відповів на пропозицію дати оцінку цій компанії.Але негативний відгук був заблокований.Як і всі інші. 1 согласны, 1 не согласны

Ответ представителя Prom.ua (Украина) 28 марта, 2016 год Шановний Гість, дякуємо Вам за відгук!

Будь ласка, уточніть ID Вашого запиту, для того, щоб ми змогли розібратися у причинах відмови від публікації Ваших відгуків.
Гость (Украина) 28 марта, 2016 год Та не варто.Я нічого хорошо від вас не чекаю.

Prom.ua

Prom.ua доверяют свой бизнес десятки тысяч компаний и свои покупки миллионы пользователей. Prom.ua ежемесячно посещают более...

Интернет-каталоги

"Chibis" интернет-магазин