Prom.ua - ЛОХОТРОН! - Отзыв о Prom.ua

http://www.otzyvua.net/promua Киев, ул. Бориспольская 9, корпус 91
От Таня21056http://www.otzyvua.net/user/21056, опубликован 27 января, 2016 год

Таня 27 января, 2016 год Не ви одні такі, і я так розумію, що людей, відгуки яких блокують - багато! Користуюсь сайтом Prom.ua давно. Насамперед читаю відгуки про товар, або про компанію, більшу увагу звертаю на негативні, тому що знаю, що позитивні можуть писати на замовлення за гроші (одна знайома так заробляє в інтернеті). Нещодавно я вирішила замовити плаття компанії "ОДЕЖКА" Харків. Почитала коментарі, негативних було 28 штук., позитивних набагато більше, добре все обдумавши я вирішила замовити сукню. На пошту відразу прийшов лист із повідомленням про те, що плаття є в наявності і найближчим часом зі мною В ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ КОНСУЛЬТАНТ, для того, щоб обговорити всі деталі замовлення. До мене так і не зателефонували, а наступного дня о 21.27год. (тобто майже вночі) на мою пошту приходить лист від ком."ОДЕЖКА" про те, що товару немає в наявності, і моє замовлення відмінили. Це повідомлення я побачила аж наступного ранку, і відразу зайшла на сайт, подивитися чи дійсно сукню зняли, ОДНАК, СУКНЯ ЩЕ ВИСІЛА НА САЙТІ З ПОЗНАЧКОЮ В НАЯВНОСТІ!!!!! Це мене розізлило, і я написала негативний коментар про товар і про компанію. Коментар про товар відразу заблокували, а про компанію опублікували, а наступного дня також заблокували. Після того, як я надала модераторам копії переписок, і вказала, на те, що компанія зобов'язана була мені передзвонити, модератори запропонували знову написати відгук. Я знову написала також негативний відгук, тому що ситуація ж не змінилася, то чому я маю писати по-іншому! І мене знову заблокували! я написала ще декілька відгуків, які також відразу блокувалися. і не тільки мої негативні відгуки повидаляли, про компанію "ОДЕЖКА" було 28 негативних відгуків. а тепер стало 20! так що думайте, перед тим, як замовляти на сайті Prom.ua! нічого вони не гарантують - ні якості, ні чесності!! 1 согласны, 1 не согласны

Ответ представителя Prom.ua (Украина, Київ) 29 января, 2016 год Тетяна, дякуємо Вам за відгук.

Правила перевірки відгуків на порталі Prom.ua однакові абсолютно для всіх продавців. Ми публікуємо всі відгуки від покупців як негативні, так і позитивні, які відповідають правилам публікації. Також, модераторами порталу проводиться ретельна перевірка позитивних відгуків на достовірність інформації.

При цьому, представник компанії має право аргументовано оскаржити відгук від клієнта. У такому випадку автору відгуку направляється повідомлення з метою отримання додаткової інформації для можливості більш детального розгляду питання.

Тетяна, що стосується Вашого відгуку, він був відхилений модератором після звернення представника компанії і з цієї причини, для можливості його підтвердження, необхідно було уточнити у Вас додаткову інформацію по замовленню у компанії. При повторній спробі залишити відгуки про компанію, на жаль, вони були заблоковані модератором, оскільки по одному замовленню покупець може залишити тільки один відгук про роботу компанії.

Після Вашого звернення до Служби контролю якості, ми опублікували Ваш відгук про магазин «ОДЕЖКА» интернет-магазин», з ним можна ознайомитися, перейшовши за посиланням для перегляду відгуків про цю компанію http://kiev.prom.ua/opinions/list/1725356 .

Тетяна, нам дуже шкода, що у Вас склалася думка про те, що Ваші відгуки навмисно видаляються для «захисту» компанії. Портал Prom.ua зацікавлений у справжніх і правдивих відгуках покупців про продавців, тому що вони допомагають користувачам вибрати для себе найбільш вигідний магазин для здійснення покупки.

Сподіваємося, Ви збережете свою довіру і продовжите здійснювати свої покупки з порталом Prom.ua, а для того, щоб вибрати найбільш надійного постачальника, будь ласка, ознайомтеся з нашими порадами щодо безпечним покупкам https://support.prom.ua/documents/207 .

Prom.ua

Prom.ua для покупателя - это место...

Киев, ул. Бориспольская 9, корпус 91
Телефон: (044) 392-85-00