Таня - Отзыв о Prom.ua

http://www.otzyvua.net/promua Киев, Харьковское шоссе, 201/203, корпус 2-А, буква Ф
От Таня, опубликован 16 декабря, 2015 год

Таня 16 декабря, 2015 год замовила телефон на сайті morkovo4ka,выдала остані гроші,думала дитині подунок на Миколая.Неполучіла ні телефона ні грошей,код декларації вислали не вірно,можно сказати кінули,я не знаю що мені робити( 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Prom.ua (Украина, Київ) 17 декабря, 2015 год Тетяно, дякуємо Вам за відгук!

Служба контролю якості порталу допоможе Вам у вирішенні ситуації, що склалася. Для цього, надішліть нам за адресою support@prom.ua усю інформацію по угоді, а саме: посилання на сайт компанії, номер замовлення у кошику, а також документи, що підтверджують оплату товару.
Наш фахівець зв'яжеться з Вами для надання подальшої допомоги у вирішенні ситуації.

Prom.ua

Prom.ua доверяют свой бизнес десятки тысяч компаний и свои покупки миллионы пользователей. Prom.ua ежемесячно посещают более...

Интернет-каталоги

"Chibis" интернет-магазин