у Івано-Франківську - Отзыв о Программа Гроші

http://www.otzyvua.net/programma-grosh От Роман, опубликован 18 ноября, 2015 год

Роман 18 ноября, 2015 год прошу зняти передачу аби дізналися всі люди міста і району про фінансові установи у місті Івано-Франківськ які працють під різними назвами,але на одну власницю Чекишева М.С фірма ТОВ "Бондс" таких відділень є 4,вони беруть з позичальників по 1000грн щоб оформити кредит,кажуть шо переведуть гроші з 16.00-18.00,а в 18.00 передзвонють і кажуть вибачте сьгодні вам незможуть перевести гроші,з технічних причин на офісі в Києві тої самої Чекишевої М.С,а на другий день обовязково переведуть з 16 до 18 дзвонимо по 20раз неберуть телефон,додзвонюємось кажуть для того шоб вам перевели кгроші потрібно іше оформити "Страховку життя" 1000грн,запитую: чого зразу незказали про "Страховку життя"відповідають:зразу неможна нам розказувати 1 согласны, 0 не согласны

Денис (Украина, Дніпропетровськ) 21 января, 2016 год Я також попався на цю ****. Звернувся до юриста, зараз збере документи і тоді правильно подам заяву до прокуратури і до міліції. Але якщо з цього нічого не вийде то обіцяю, що та ШМАРА з контори запяматає мене на довго. Сидить вона в м.Хмельницький
Коли реєструвалась фірма, то подавала адресу м.Київ, вул. Закревського, 27/2 кв.181, можливо щось інформація моя комусь допоможе.
Гость 20 октября, 2016 год Здравствуйте.Удалось ли Вам добиться наказания ТОВ БОНДС ? Я тоже одна из пострадавших но не знаю куда обратиться.
Гость (Украина, Бровари) 2 января, 2016 год Что делать?
Гость (Украина, Львів) 11 декабря, 2015 год Буду заявляти в прокуратуру
Дмитро (Украина, Львів) 11 декабря, 2015 год І я влетів в 1000 грн, дуже прикро.
Гость (Украина, Київ) 19 ноября, 2015 год Люди, хто ще попався на цю аферу ?Пишіть .
Гость (Украина, Бровари) 2 января, 2016 год Здравствуйте,.
попал 30.12.15
м.я. (Украина, Київ) 1 декабря, 2015 год я тоже попалась на них.заплатила 2000 грн....телефоны ихние отключены...что теперь делать...???
Светлана (Украина, Хмельницький) 30 ноября, 2015 год я попала на 15 тис,м.Хмельницький,оплатили,но кредит не прийшов.Звернулась в міліцію,но вони досі мені не дають відмову від порушення кримінальної справи,тільки на словах
Гость (Украина, Калуш) 19 ноября, 2015 год я попав
Гость (Украина, Київ) 20 ноября, 2015 год Коли у вас це трапилось ?на яку суму ?я попав на 1500 грн.
Гость (Украина, Калуш) 20 ноября, 2015 год цього місяця,на 1000грн
Гость (Украина, Київ) 20 ноября, 2015 год Ви пробували їм звонити ?що кажуть ?
Гость (Украина, Івано-Франківськ) 22 ноября, 2015 год оформити страхування життя
Гость (Украина, Київ) 23 ноября, 2015 год Скільки ще треба заплатити ?
Гость (Украина, Івано-Франківськ) 23 ноября, 2015 год ше 1000

Программа Гроші

Программа Гроші (Деньги) спецпроект телеканала "1 +1" расследует актуальные экономические и финансовые проблемы страны. Вас ждут настоящие журналистские расследования актуальных тайн, которые волнуют каждого украинский. Как известно, закон любого детектива...

Программа

Стоп 10 на ICTV