Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Я прошу Вас розслідувати справу про корупцію у органах місцевого самоврядування.

Программа Гроші - вопросы и ответы
0 ответов
просмотров:: 138

Жителі села Підвисоке 16 августа, 2014 год 5 серпня стало відомо про затримання на гарячому при отриманні хабара у 60 тис.грн. одного з сільських голів Борівського району Харківської області. Ця інформація була оприлюднена на офіційному сайті МВС України mvs.gov.ua. під заголовком "Противоправную деятельность 49-летнего жителя Боровского района задокументировали сотрудники Управления по борьбе с организованной преступностью и следственного управления ГУМВД Украины в области." Усьому району було відомо, що цим сільським головою був сільський голова с. Підвисоке Чорний А. О. Чоловіка було затримано і відсторонено, але, як виявилось ненадовго. На даний момент він виконує і далі обовязки голови. До того, більше до його обовязків мабуть входить завдання шкоди іншим, аніж допомога односельцям.
Хотілося б дізнатися, невже це в нашої нової влади такі "жорсткі" методи "боротьби" з корупцією. Коли на очах усього району голова однієї з самих небагатих сільських рад наживається на людській землі і почуває себе (не забуваючи це показувати) єдиним господарем і царем, мабуть, щоб своє місце знали!
Р.S. Дякуємо, нашим доблесним правоохоронцям із ГУМВД Украины в Харківській області, хоча мабуть Анатолій Олександрович Чорний їм уже добряче віддячим кругленькою сумою.
Ответы на вопрос

Программа Гроші

Программа Гроші (Деньги) спецпроект телеканала "1 +1" расследует актуальные экономические и финансовые проблемы страны. Вас ждут настоящие журналистские расследования актуальных тайн, которые волнуют каждого украинский. Как известно, закон любого детектива...

Программа

Стоп 10 на ICTV

Рейтинг: 5
1 отзыв
Судите сами на Интере

Рейтинг: 5
1 отзыв
Давай Поженимся

Рейтинг: 5
2 отзыва
Жизнь без обмана на 1+1

Рейтинг: 5
1 отзыв
Суперинтуиция на Новом канале

Рейтинг: 5
8 отзывов
Проект «Прощение» на СТБ

Рейтинг: 5
1 отзыв
Детское Евровидение 2014

Рейтинг: 5
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться