у мене з карти приват банка вчора вкрали 25 тисяч грн. заявув пода, але міліція не поспішає розбиратись. працівники привати не надають ніяких даних куди пішли мої кошти . що мені робити???

Программа Гроші - вопросы и ответы
0 ответов
просмотров:: 110

ирина 16 июня, 2015 год 5.06 о 18.10 зателефонував невідомий представився працівником банка. він володів усіма моїми даними- ПІП, дата народження, номер карти, пароль (прізвище матері) ну абсолютно все. далі сказав що в мене хочуть зщняти 4 тисячі гривень. і запропонував заблокувати катку і для цього попросив щоб я підтверди блокування картки смс.. ну а далі на рахунку замість 25 тисяч 0 грн. в міліцію написали заяву. там сказали що за сьоггодні ви у нас 8((( тобто ніхто ніого не має робити. представники привата дані про рахунок на який були перекинуті мої кошти не хочуть давати(хоча це і в їх інтересах зловити злодіїв).
ми самі дізналися що кошти були переведені в альфа банк через IPAY. ця компанія дала нам 2 виписки. одну із них прикріпив.
в мене таке склалось враження що це ж самі приватовці і роблять ці махінації. допоможіть будь ласка розібратися а можливо й повернути кошти. 0977186112

Ответы на вопрос

Программа Гроші

Программа Гроші (Деньги) спецпроект телеканала "1 +1" расследует актуальные экономические и финансовые проблемы страны. Вас ждут настоящие журналистские расследования актуальных тайн, которые волнуют каждого украинский. Как известно, закон любого детектива...

Программа

Стоп 10 на ICTV