не рекомендую ПриватБанк. - Отзыв о ПриватБанк

http://www.otzyvua.net/privat-bank От Гость, опубликован 25 марта, 2016 год

Гость 25 марта, 2016 год Добрий день.Вмене невідомі мені люди зняли з моєї карточки гроші.коли я звернувся в ПриватБанк.начальник зтиснув плечима і відповів що ми нічого не можемо зробити.Хоча по розшифровці яку мені банк видав через три дні гроші знімались з моєї карточки і переводились на іншу.Дальше банк інформації не дає.Для чого тоді служба безпеки банку???Ці всі махінації і робить сам банк.він нас обкрадає.я не рекомендую нікому звязуватись з банками.особливо з ПриватБанком.Двоє моїх знайомих сплачували кредит.якого не брали і навіть ніразу не користувались карточкою.Будьте люди обережні.знайти що банк і шахраї це одні і ті самі люди. 3 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Приват Банк (Украина, Дніпропетровськ) 25 марта, 2016 год Доброго дня!
Дозвольте нам детальніше розібратися в ситуації. Надішліть, будь ласка, Ваші контактні дані на нашу пошту help@pb.ua, зазначивши посилання на цей пост.
Сподіваємося на зворотний зв’язок!
З повагою, ПриватБанк.

ПриватБанк