ПРИВАТБАНК ПОРУШУЄ ПРАВА АТОШНИКІВ - Отзыв о ПриватБанк

http://www.otzyvua.net/privat-bank От КИРИЛЛ, опубликован 25 февраля, 2016 год

КИРИЛЛ 25 февраля, 2016 год Я З 01.03.2015 РОКУ МОБІЛІЗОВАНИЙ ТА З 22.04.2015 РОКУ ЗНАХОДЖУСЯ В дОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ (В ЗОНІ АТО). ЗАРОБІТНУ ВІЙСЬКОВУ ПЛАТУ ОТРИМУЮ НА ЗАРПЛАТНУ КАРТКУ ПРИВАТБАНКУ. НА МОЄ ІМ'Я В ПРИВАТБАНКУ Є ІПОТЕЧНИЙ ВАЛЮТНИЙ КРЕДИТ, ЯКИЙ НАЖАЛЬ В ДАНИЙ МОМЕНТ Я НЕ В ЗМОЗІ ПЛАТИТИ ЧЕРЕЗ ПІДНЯТТЯ КУРСУ ДОЛАРА. З ПОЧАТКУ МОЄЇ МОБІЛІЗАЦІЇ ПРИВАТБАНК НЕОДНОРАЗОВО ЗНІМАЄ В МЕНЕ ПЕВНІ СУМИ З МОЄЇ ЗАРПЛ АТНОЇЇ КАРТКИ НІБИ НА ПОГАШЕННЯ ДАНОГО КРЕДИТУ, АЛЕ НА СКІЛЬКИ МЕНІ ВІДОМО - Відповідно до п.15 ст.14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» військов Ѝ службовцям з початку і до закінчення особливого періоду не нараховуються штрафні санкції , пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, а також проценти за користування кредитом (зміни, внесені Законом України N 1275-VII від 20.05.2014). Особливий період наступив 17 березня 2014 року відповідно до рішення про часткову мобілізацію, оголошеного Указом Президента від 17 березня 2014 року №303/2014 затвердже Ѝ ого Зако ном України від 17.03.2014 року № 1126-VII, оскільки особливий період, згідно Закону України «Про оборону України», — це період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введе Ѝ ня воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охо плює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій (ст.1).
ДОВІДКУ ПРО СВОЄ ЗНАХОДЖЕННЯ В ЗОНІ АТО В БАНК ПОДАЛА МОЯ СІМ'Я ОДРАЗУ ПІСЛЯ МОБІЛІЗАЦІЇ.
ДО ЛЮТОГО МІСЯЦЯ 2016 РОКУ ВСІ КОШТИ ЯКІ ЗНІМАЛИСЯ ЧЕРЕЗ ПЕВНИЙ ПЕРІОД НА КАРТКУ ПОВЕРТАЛИ, АЛЕ 20 ЛЮТОГО 2016 РОКУ В 12-26 ПРИВАТБАНК ЗНЯВ КОШТИ В РОЗМІРІ 5091,40 ГРИВНЯ І НЕ ПОВЕРТАЄ. НА ДЗВІНКИ ОПЕРАТОР ПРИВАТБАНКУ ГОВОРИТЬ ЛИШЕ ЄДИНЕ - ВАША ЗАЯВКА РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ, КОЛИ ГРОШІ ПОВЕРНУТЬ ВОНИ НЕ МОЖУТЬ СКАЗАТИ. щО ДАЛІ РОБИТИ? ЗВЕРТАТИСЯ В ПРОКУРАТУРУ?

ПриватБанк

Банки