Побажання президенту України - Отзыв о Порошенко Пётр Алексеевич

http://www.otzyvua.net/poroshenko-pyotr-alekseevich От Сергей Петелин22685http://www.otzyvua.net/user/22685, опубликован 29 марта, 2016 год

Сергей Петелин 29 марта, 2016 год Виконайте свої обіцянки, які ви давали, стоячи на майдані! На вас люди надіються, за 2 роки вашого керівництва люди стали жити не краще, а гірше набагато ніж до вашого президентства. Зробіть висновки і надайте відповідь в інтернет-мережі. Чого ви добились своїм керівництвом і до чого ми дійшли. Війна на Донбасі - це не є пріоритет, а біда, якою накрило всю нашу країну і весь наш народ. Не треба на цьому заробляти кошти, де ваша обіцянка продати бізнес "Рошен". До тих пір, поки ви не зробите перший крок до налагодження проблем в бізнесі простих громадян, це означає, що ви ніколи не продасте свій бізнес.
P.S. Вважаю, що війна на Донбасі - це є пряме відмивання коштів в кишені олігархів і правлячих структур нашої країни. До тих пір, поки буде таке керівництво при владі, не буде ні демократії, ні злагодженості і ніякий Євросоюз з голими задами нас не прийме, як би ви не старались. Щоб зад не світився, треба чимось його прикрити.

Порошенко Пётр Алексеевич

Порошенко Пётр Алексеевич — украинский бизнесмен и политик (бывший министр иностранных дел). Возглавляет совет Национального банка Украины.

Получив высшее образование, Порошенко начал собственный бизнес по продаже какао-бобов. В 1990-е годы он...

Политические деятели

Негрич Николай Михайлович