Помогите с Днепропетровскими рэйдерами

Порошенко Пётр Алексеевич - вопросы и ответы
0 ответов
просмотров:: 360

Ляшенко Ю.В. 22 апреля, 2014 год ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІАНА»

49101, м. Дніпропетровськ, вул. Войцеховича, 140 А

тел. (056)742-89-80, 742-88-59,
факс: (056)742-83-84, 770-31-22
e-mail: info@adm.dp.ua

ЗАЯВНИК:

Товариство з обмеженою відповідальністю «МІАНА»
директор Ляшенко Юрій Володимирович

ПРО РЕЙДЕРСЬКЕ ЗАХОПЛЕННЯ ПІДПРИЄМСТВА -
АВТОСТОЯНКИ ТОВ "МІАНА"
по вул. Войцеховича, 140-А

Шановний Ігорю Валерійовичу!

Новою владою в особі Вашого заступника Бориса Філатова було запропоновано всім підприємствам, що постраждали від рейдерства за часів попередньої влади, звертатись до ОДА з метою законного вирішення всіх конфліктів.

Наш випадок унікальний, оскільки рейдерські атаки на нашу автостоянку розпочались ще в 2011-2012 роках, продовжились в січні 2014 року і закінчились фактичним захопленням підприємства вже при новій владі: учора в День "сміху" – 01.04.2014.

Але ситуація зовсім не смішна, оскільки у ТОВ "МІАНА" рейдери забрали майно, що належить нам на праві ПРИВАТНОЇ ВЛАСНОСТІ – нерухомість і цілісний майновий комплекс автостоянки по вул. Войцеховича, 140-А.

З учорашнього дня рейдери хазяйнують на стоянці і без жодних документів та квитанцій збирають гроші з власників автотранспорту, що зберігається на автостоянці.

Просимо Вашої допомоги у захисті нашої власності від організованого злочинного угрупування рейдерів, оскільки міліція виявляє вже чотири місяці повну бездіяльність, відмахуючись від наших заяв. Крім того, рейдери залякали дві наші охоронні фірми – "ГУАРД" і "КРОК" – своїми зв'язками з органом ліцензування охоронної діяльності – УМВС в області.

Чому дії рейдерів – злочин, що прикривається міською радою і міліцією – видно з наступного.

1. ТОВ "МІАНА" є єдиним законним власником цілісного майнового комплексу авто-стоянки по вул. Войцеховича, 140-А, про що є витяг з державного реєстру та техпаспорт БТІ.

2. Перша спроба рейдерського захоплення відбулась в 2012 році і була досить масованою – міськрада і міськвиконком затвердили перелік більш як 300 земельних ділянок в м. Дніпропетровську, які передаються на баланс новоствореному Комунальному підприємству "Міськавтопарк" (статутний фонд 794 грн., директор Бацун Володимир Петрович, пр. Карла Маркса, 119).

В перелік попала і наша стоянка по вул. Войцеховича, 140-А разом з нерухомістю. КП "Міськавтопарк" за договором передало нашу стоянку сторонній фізичній особі. Незаконні рішення міськради і міськвиконкому були оскаржені до суду, і рішенням від 09.10.2012 у справі №1/5005/6311/2012 – господарський суд їх скасував.

Додатково суд підтвердив право власності ТОВ "МІАНА" на стоянку, будівлі, асфальтове мостіння, навіси, гараж та всі інші об'єкти автостоянки.

3. Рейдери з міської влади довго не вагались і не придумали нічого кращого, ніж … замінити одну цифру в номері адреси: до нового переліку "парковок" увійшла ділянка за адресою "в районі будинку по вул. Войцеховича, 136-а" (замість 140-А).

На перший погляд нова адреса нас не стосується, оскільки будинку 136-а на вулиці Войцеховича взагалі не існує. Але це тільки на перший погляд. Вищезгадане КП "Міськавтопарк", образившись на нас за невдалу першу спробу захвату, уклало 14.01.2014 вже з іншою фірмою, зареєстрованою 14.11.2013 в Полтавській області – ТОВ "ГЕСТА ГРУП" (директор Юрченко Антон Романович) договір на нашу стоянку під виглядом "парковки".

І вже 29.01.2014 нові рейдери разом з охоронною фірмою "ЛЄОН" захопили стоянку, викинули нашого охоронця на мороз, перекрили заїзд. Після кількох годин суперечок та двох викликів міліції рейдери виїхали зі стоянки і пообіцяли повернутися, коли оформлять додаткові папери.

Такі "папери" згодом з'явились – карта нашої стоянки з підписом головного ДАІшника області – М.В. Вовчук, який "погодив" на карті нашої стоянки, яка має адресу вул. Войцеховича, 140-А, розміщення "парковки" за неіснуючою адресою – вул. Войцеховича, 136-а. Це "погодження" дало рейдерам новий привід захопити стоянку, що і сталось 01.04.2014. При цьому наше попередження про незаконність будь-яких погоджень з боку ДАІ було проігнороване, про що нам надана відповідь.

Сьогодні стоянка захоплена, рейдери збирають кошти з клієнтів, не видаючи жодних квитанцій.

4. Щодо оренди земельної ділянки – у рейдерів договору оренди землі немає.

У нас його теж немає, але, по-перше, ми власники нерухомості і тому маємо першочергове право на землю; по-друге, ми двічі звертались до міської ради з клопотанням надати землю в оренду, і двічі міська рада ігнорувала наші звернення. Більш того, є два судових рішення про визнання неправомірною бездіяльності міської ради з питання оренди землі, які досі не виконані міською радою. Зі слів рейдерів, міська рада ними "схоплена" і оренди землі ми не отримаємо ніколи.

5. Після спроби захвату в січні 2014 року ми подали 5 (!) запитів до міської ради щодо того, чи має "парковка" ТОВ "ГЕСТА ГРУП" відношення до нашої адреси і до території нашої стоянки. Відповідь кожного разу так була перекручена, аби не відповідати по суті. Лише з останньої відповіді стало зрозуміло, що карту нашої стоянки в якості парковки міська рада отримала від … ТОВ "ГЕСТА ГРУП". Тобто, рейдери самі під неіснуючу адресу дали нашу карту, для наступного захоплення стоянки.

Додатки: документи про право власності ТОВ «МІАНА» на стоянку, рішення суду про скасування незаконних рішень, рішення суду про неправомірну бездіяльність міської ради щодо ненадання нам землі в оренду, звернення ТОВ "МІАНА" до ДАІ, відповідь ДАІ на наше звернення, відповіді міськради на наші звернення.

Директор Ю.В. Ляшенко

Ответы на вопрос

Порошенко Пётр Алексеевич

Порошенко Пётр Алексеевич — украинский бизнесмен и политик (бывший министр иностранных дел). Возглавляет совет Национального банка Украины.

Получив высшее образование, Порошенко начал собственный бизнес по продаже какао-бобов. В 1990-е годы он...

Политические деятели

Негрич Николай Михайлович