не рекомендую користуватись купівлею залізничного квитка вукрзалізниці через приват 24. - Отзыв о Покупка билетов онлайн Укрзализныця

http://www.otzyvua.net/pokupka-biletov-onlayn-ukrzaliznytsya От євгеній тичковський, опубликован 26 июня, 2016 год

євгеній тичковський 26 июня, 2016 год Якщо вам потрібні зайві клопоти, спробуйте купувати квиток через пб 24, маю щотижневі поіздки зі львова у киів. В продовж двох років не мав жодних проблем купуючи паперові квитки в касах поперкднього продажу укрзалізниці. Прлблеми почались відразу коли спробував "економиьи час", клнистуючись послугою пб 24. Випадково (натиснув помилково неина ту дату купленого квитка) функцію "повернути квиток") . мені показало "дія в процесі обробки", зрозумівши, що допустив помилку і позбудусь потрібного квитка, телефоную в службу підтримки пб. Констянтин-"нажаль нічого зробити не можемо, укрзалізниця вам квиьоктне поверне. Поверне кошьи впродовж двох діб" телефоную в службу підтримки через дві доюи, . світлана- нажаль сервер укрзадізниці підвис зателефонуйте через хвилин 30. Телефонную через 30хв. Ольга-"нажаль нічим вам допомогти не можу,:звертайтесь на укрзалізницю для повернення коштів"або квитка. На моі запитання"чи дійсний мій квиток?", служба підтримки чіткоі відповіді не дає. Через касу купив паперовий квиьок. А завтра поіду на залізничний вокзал взнавати" а що ж там з моім "куплено повернуто неповернуьим" квитком. Приватбанк жжот! 0 согласны, 0 не согласны

Покупка билетов онлайн Укрзализныця

Покупка билетов онлайн Укрзализныця