Все чудово - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Василь, опубликован 19 июля, 2016 год

Василь 19 июля, 2016 год Хотів вивчати українську мову більш поглиблено, але у всіх "державних" ВНЗ на бюджет не пройти-не пробитися, а контракт коштує такі скажені гроші, що без сторонньої допомоги їх просто не зібрати! А обирати іншу професію для "корочки" якось і не хочеться
Моя родина, на жаль, не поділяє мого прагнення до освіти. Що з них взяти - все життя прожили в "забитому" селі, де якщо не спився і маєш сяку-таку роботу, то це вже успіх.
А я так не хочу!!!
Словом, потинявся я по Києву і вже думав додому вертати, коли ось побачив будівлю із цікавого кольору дахом. "Зайду-но ще сюди" - подумав я. Зайшов і - залишився.
Я щойно закінчив перший курс, але мені ВЖЕ подобається!
Ціни, доречі, нормальні. Ще і на зустріч студенту йдуть, якщо раптом якісь фінансові проблеми.
А про предмети взагалі мовчу - такої кількості цікавенних книг, як за цей рік, я за все своє життя не читав!
Життя налагоджується!

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...