Мені цікаво! - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Юля, опубликован 12 июля, 2016 год

Юля 12 июля, 2016 год Я вчуся на першому курсі по спеціальності соціальна робота. Поки що не помітила нічого поганого, викладачі дуже гарні, якщо слухати і вникати, то все зрозуміло. Було дивно усім моїм однокласникам, що в мене на першому курсі вже була реальна практика (я з робітниками соціальної служби вже допомагала). Спочатку було якось страшно, але дякую Дикій Вікторії Андріївні дуже цікаво. Дякую декану Ірині Борисівні. Ще займаюсь волонтерством, в університеті потужна організація волонтерів. Надіюсь, що буде цікаво і надалі. 1 согласны, 0 не согласны

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...