Біомед - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Наталка, опубликован 12 июля, 2016 год

Наталка 12 июля, 2016 год Навчаюсь на четвертому курсі на спеціальності мікробіологія. Подобається навчатися, костяк викладачів гарний (є такі що собі ціну не складуть), цікава практика з викладачами, які в тебе ж викладають. Особлива подяка декану Мовчан Валентині Олексіівні. Їдемо у Францію на практику. Потрібно було початкове знання Французької, так вона знайшла нам викладача і домовилась щоб нам надали ці ази, за суму яка в м. Києві не існує. ДЯКУЄМО:) Взагалі, якщо хочете до нас, приходьте та дивиться самі. Я не чула про студентів з Румунії, які полово на нас ллють. 2 согласны, 0 не согласны

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...