Про "замовлення" на відгуки - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Наталя Кравченко24238http://www.otzyvua.net/user/24238, опубликован 23 июня, 2016 год

Наталя Кравченко 23 июня, 2016 год Підтримаю попереднього коментатора (Ніну) та зауважу, що в Одесі немає філії УУ. Тому дивна для мене річ - обізнаність жителів Південної Пальміри про навчання в київському ВНЗ. Не потрібно, шановна, всі позитивні відгуки вважати замовленими. Я, особисто, не приховую нічого та зареєстрована під справжнім іменем та прізвищем. Мене просто обурюють неаргументовані звинувачення, тому я й пишу відповіді. Повірте, я маю достатньо і розуму, і досвіду, щоб розібратися в ситуації та висловлювати СВОЇ думки, а не замовлені.
Хочу сказати про те, що мене найбільш вражає. Якщо всі негативні відгуки не замовлені, то як люди можуть навчатися в університеті, ходити його коридорами, врешті отримати диплом цього «найгіршого з усіх» і писати весь цей бруд. Я б не повірила такому відгуку ніколи. Чому, якщо Вам так в УУ погано, ви не перевелися в інший заклад? Чому продовжували плати «нестерпні інфляції», терпіти «хамство», «поганих викладачів», «низький рівень викладання»? ЧОМУ??! А все, як на мене, дуже просто: було зручно і дешево, і нічого з описаного не відбувалося. Тож майте повагу не лише до університету, а й до себе. Поливаючи безпідставно брудом цей заклад Ви, перш за все, принижуєте себе. Адже виникає питання: «Що ж Ви нічого в ньому не змінили за 4-5-6 років, а тишком-нишком відсиділися до отримання диплому?» ЦЕ - НЕ ЧЕСНО! ПОВАЖАЙТЕ СЕБЕ!!

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...