Чудовий вуз !! - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Люда, опубликован 15 июня, 2016 год

Люда 15 июня, 2016 год Зрозумілі матеріали, адекватні викладачі. Тільки навчатися потрібно. Є в нас такі, які як сонечко з’являються і вважають, що він пуп землі, і йому повинні вже поставити гарну оцінку. Ми вчимося. Правильно роблять викладачі, що за гарні очі не ставлять Вам оцінки. Вимагають щоб вивчили хоч щось. Потім ці супермени, підходять до нас і кажуть, що "преподы что-то с себя строят, наглые и т.д." погрожують, що вони переведуться у другий вуз. Йдіть, бо нас, студентів які самі навчаються ображають ті викладачі, які таким покидькам всеш ставлять оцінки за "гарні очі". Дуже приємно що таких тут мало. 7 согласны, 0 не согласны

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...