Дещо про "марадерство" від Ірини - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Наталя Кравченко24238http://www.otzyvua.net/user/24238, опубликован 9 июня, 2016 год

Наталя Кравченко 9 июня, 2016 год Спочатку я прокоментувала Ваш відгук, шановна Ірино. Згодом вирішила відповісти Вам та іншим "обуреним та обдуреним". Ірино, сума про яку Ви написали, складається не лише з інфляції (для інфляції вона завелика). Скоріше за все, до неї додалась пеня за несвоєчасну сплату навчання. Шантажу ніякого бути не може: все прописано у Вашому договорі. Скоріше за все, Вам пояснили, де така сума "взялася" та яким чином можна заборгованість сплати (спочатку сплачується пеня, далі сума за навчання, а інфляцію можна сплатити однією сумою чи кількома до моменту отримання диплому. Мене турбує у відгуку Ірини лише одне: звідки така прискіплива увага до абітурієнтів УУ та надзвичайне піклування про їх долю? А тому звернусь до ймовірних авторів відгуку (т.т.конкурентів та "друзів"): "Якщо пишете таків відгуки, то робіть їх хоча б трохи схожими на правду. І, вибачте, не можу втриматись, ставте в них розділові знаки та виправляйте помилки. Таких безграмотних студентів в Університеті "Україна" точно немає!" 2 согласны, 1 не согласны

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...