Дякую, що навчили мене бути фахівцем!!! - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Ірина, опубликован 16 марта, 2016 год

Ірина 16 марта, 2016 год Я навчалася в Університеті "Україна" на кафедрі іноземної філології та перекладу факультету філології. Перейшла з Національного педагогічного університету ім.М.П. Драгоманова (хоча туди поступила на держзамовлення та навчалась за державні кошти). Було дві причини для мого вчинку. По-перше після Драгоманова я зможу працювати тільки вчителькою, а я хотіла бути перекладачем (для цього після закінчення Драгоманова мені потрібно було б ще навчатися і витратити на це немалі кошти). Після закінчення Університету «Україна» мене одразу ж взяли на роботу в бюро перекладів (запрошення я отримала після проходження в ньому практики). Я отримую гарну зарплатню та живу не потребуючі допомоги батьків. Друга причина мого вчинку – участь у міжнародній конференції, яка проходила в Університеті «Україна». Мені сподобалось там все: організація заходу, атмосфера студентського життя, а аудиторії це взагалі – немає слів. 4 согласны, 0 не согласны

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...