Навчання в Університеті "Україна" розкриє Ваш потенціал! - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Костя Зозуля22387http://www.otzyvua.net/user/22387, опубликован 12 марта, 2016 год

Костя Зозуля 12 марта, 2016 год В Університеті "Україна" я закінчую 4 курс "бакалавра".
Гарний університет із сучасним дизайном та вільним простором як для повносправних людей, так і для людей з обмеженими можливостями.
Із внутрішніх організацій є енергійний студентський актив, який точно не дасть тобі сумувати, оскільки його члени часто затівають якісь заходи. Обов'язковий
щомісячний захід - День відкритих дверей (остання субота кожного місяця), приходь і познайомся!
Також є Ніч кіно, УУ дайджест,скаутські походи, волонтерство і багато чого ще цікавого! Іноді я теж приймав участь в заходах студактиву, проте нажаль не так часто, як хотілось :-(
Також є Імідж-центр, в який я потрапив ще на 1 курсі. Якщо ти любиш писати статті, вірші, прозу, то тобі пряма дорога туди! Співпраця з Імідж-центром допоможе людям, які справді хочуть розкритися як літературний автор.
В УУ переважна більшість викладачів дійсно зацікавлена в тому, щоб дати знання студентам. Варіанти занять різні: презентації, лекції, семінари, екскурсії. Викладачі охоче допоможуть тобі із опорним варіантом на навчанні.

Наостанок хочу побажати майбутньому студенту: перш ніж поступати, ретельно вибери спеціальність, до якої справді лежить твоя душа. Навчайся плідно та старанно, намагайся не прогавити найцікавіші моменти свого студетського життя!

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...