♥ УУ - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Вероника Вовк22091http://www.otzyvua.net/user/22091, опубликован 29 февраля, 2016 год

Вероника Вовк 29 февраля, 2016 год Мені подобається вчитися в університеті «Україна». Завдяки тому , що на першому курсі я вступила до складу студентського самоврядування, я отримую особливий досвід у волонтерстві, навчаюся керувати своїм часом і організовувати себе та людей поряд зі мною. Отже, у той час, коли інші лише мають диплом про закінчення навчання, я вже маю перевагу отриманого досвіду роботи. Також, я займаюся організацією концертів, що є чудовою можливість розвивати свої творчі здібності та креативність)
Ще й на відміну від інших університетів, тут дуже низька політика оплати навчання, існує багато варіантів знижок, що полегшує оплату.

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...