Дякую Вам за надання рівних можливостей для всіх студентів! - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Надя21676http://www.otzyvua.net/user/21676, опубликован 16 февраля, 2016 год

Надя 16 февраля, 2016 год Я навчалася на факультеті журналістика. Працюю зараз на СТБ. Дякую, надали якісні знання та можливість отримати гарну професію. Враження про ВНЗ: сучасний, таке враження що ти навчаєшся у Європі:), особливо сподобалося те, що керівництво прагне відійти від цих радянських традицій у всьому і допомагає студентам всіляко не зважаючи на нозології. Коли я навчалась, вважала, що навчання в інтегрованих групах з студентами із особливими потребами це просто, це роблять у всіх ВНЗ, у всіх ВНЗ є необхідні речи для надання цих послуг (сурдоперекладачи, обладнання, програми адаптовані, пандуси, ліфти, туалети та інше, перелік як з’ясувалось дуже великій). Тільки коли я почала з групою знімати сюжет про представлення можливості учням з інвалідністю продовжити своє навчання в ВНЗ. Картинка вийшла не дуже красива, тільки Університет «Україна» зміг прийняти на навчання деяких дітей. При цьому я точно знаю, що їм там допоможуть почуватися незалежними, потрібними суспільству громадянами. Велика подяка Таланчуку Петру Михайлочу та його команді, за державницький підхід. 7 согласны, 0 не согласны

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...