Хто стукає, тому відчиняють! - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Svitlana Patra20108http://www.otzyvua.net/user/20108, опубликован 12 февраля, 2016 год

Svitlana Patra 12 февраля, 2016 год Я вчилася заочно. До речі, якщо хто не знає, то за навчання людей з інвалідністю може сплачувати місцева адміністрація населеного пункту (райадміністрація, міськадміністрація тощо).
За мене спочатку саме місцева адміністрація платила, згодом довелося звертатися до спонсорів, але - "просіть і буде вам дано", як кажуть. Лише один раз я не змогла знайти спонсора і оплатити за півроку навчання. Але Університет "Україна" пішов мені на зустріч і зняв з мене оплату на ті півроку.
Якби я просто опустила руки і вважала, що мені ВСІ ПОВИННІ допомагати, то нічого б не досягла. Але, якщо бути активним і йти по життю з позитивом, то тоді - майже всі двері відчиняться.

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...