Ірина. Підтримую: я пишаюсь, що вчюсь в Університеті «Україна». - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Гость, опубликован 9 февраля, 2016 год

Гость 9 февраля, 2016 год Фанату розміщення жовтого піару. Інформація, у ‪ВІКІПЕДІЇ‬ - літературна студія «Горлиця» − творча спільнота студентів і випускників Університету «Україна». Студія допомагає розвитку літературних здібностей тих студентів, котрі прагнуть розвивати свої здібності в царині літературного мистецтва, створює умови для розвитку і поліпшення навичок написання поетичних і прозових текстів, ознайомлює студійців з розмаїттям літературних форм та засобів. Це ті студенти, як Ви мали честь донести до відома наших батьків: Яких в нормальні ВНЗ не беруть. Навчати їх в університеті нема кому. О якце сталось, що нам випадково на кафедре журналістики читають лекції декан Татарінов О.П., кан. філологічних наук, доцент Пазяк О.М., кан. філологічних наук Пазяк Н.М., Підпалий А. В., кан. пед. наук, доцент Головченко Н.І., заслужені журналісти Глушко О.К., Горобець О.О., Губарець В.В., професор Карпенко В.О. Мене в університеті ще вчать чому наша країна є самородок. 8 согласны, 0 не согласны

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...