Дивуюсь - які у нас є обдаровані і працьовиті студенти з особливими потребами! - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Гость, опубликован 13 января, 2016 год

Гость 13 января, 2016 год Дивуюсь - які у нас є обдаровані і працьовиті студенти з особливими потребами! В колясці, на милицях, по наших чудових дорогах - вони приходять і вчаться - як хто може, в основному добре і дуже добре, хоча як їм важко - це видно дуже добре на заняттях, коли вони на кілька секунд засинають на занятті. Але також добре видно - за рахунок зосередженості на задачі, виділенні основного (оскільки широку задачу осягнути важко) - вони показують дуже хороші результати. Здорові студенти у них цьому вчаться. 6 согласны, 0 не согласны

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...