Перехрест Роман - президент студентського самоврядування - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Рома Перехрест20314http://www.otzyvua.net/user/20314, опубликован 30 декабря, 2015 год

Рома Перехрест 30 декабря, 2015 год Привіт! Спочатку скажу, як простий студент:
- Вступив я без проблем, навчанням я задоволений (Інженерно-технологічний інститут, напрям харчові технології), позанавчальним життям повністю задоволений, будівля більш ніж задовольняє! Звичайно, як і всім ВНЗ є над чим працювати, але розвиток помітний!
А тепер, як президент самоврядування:
- моя офіційна група у вк, ви можете запитати мене про все, що стосується Університету "Україна"! Я буду стояти горою за свій навчальний заклад, адже я його люблю і ціную! І те, що якісь програми пишуть "з різних країн" фейкові коментарі про УУ - це просто багно! Я запрошую Вас в гості! Подивимось разом! Також є офіційна група самоврядування - там є інформація чим живе Університет після пар
Всіх благ=)

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...