Університет дарує віру не тільки студентам - але і їх близьким! - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От IRINA20276http://www.otzyvua.net/user/20276, опубликован 28 декабря, 2015 год

IRINA 28 декабря, 2015 год В мене навчається брат в цьому закладі. Мої батьки та і я дуже цім задоволені, бо він став більш самостійним та відповідальним. Завдяки студентському самоврядуванню та викладачам - почав бути активним та публічним. В нашому закладі нажаль не було настільки гарної і теплої атмосфери. Не кажу вже за сучасні аудиторії, комп’ютерні класи, лекційні та і багацько чого. Мабуть батькам краще прийти та побачити. Про те що пишуть за заклад - я почула від брата. АЛЕЕЕЕ нажаль йому лінь реєструватися і щось писати, тим чім він мені періодично хватається, як про досягнення в університеті. Я ще раз з ним побалакаю та переконаю. Дуже прошу самоврядування якось більш на таке реагувати, це і в Вашу сторону ….. Вдачі Вам всім. 7 согласны, 0 не согласны

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...