я щасливий! - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Богдан, опубликован 24 декабря, 2015 год

Богдан 24 декабря, 2015 год У більшості людей склалися стереотипи про приватні вищі навчальні заклади: що навчання в них неякісне, викладачі корумповані, а після закінчення ваш диплом не буде авторитетним для будь-якого роботодавця. Навіть мої друзі переконували мене вступати в державні виші, але я все ж таки вирішив подати документи у Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

Я не можу відповідати за інші приватні ВНЗ, але в Університеті «Україна» викладачі, знову ж таки, я не можу сказати про всіх, але ті, кого я знаю, дуже освічені, уміють подати матеріал та не беруть навіть цукерок на день народження. А щодо диплому, то я знаю точно, що багато студентів успішно влаштувалися і працюють, маючи диплом Університету «Україна».

Я назву тільки декілька недоліків: відсутність бюджетного навчання та те, що університет поки не добудований, і з цим пов’язано деякі незручності: відсутність спортивного комплексу та актової зали. Але ці недоліки компенсуються іншими позитивними моментами: якісною освітою, гарною практикою та цікавим дозвіллям. В університеті працюють: скаутська організація «СОУС», волонтерська організація, Імідж-центр, Студентський Медіа-центр, АВС «Талан-студіо» та театральна студія «Данко». За пів року я переконався, що студенти цього ВНЗ уміють гарно вчитися, плідно працювати і весело розважатися (як же без цього!).

Тому я щасливий, що навчаюся саме тут, в Університеті «Україна».

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...