Велика вдячність Університету "Україна" - Отзыв об Открытый международный университет развития человека «Украина»

http://www.otzyvua.net/otkrytiy-mezhdunarodniy-universitet-razvitiya-cheloveka-ukraina От Валентина, опубликован 24 декабря, 2015 год

Валентина 24 декабря, 2015 год Шановні Генадій та дописувачі! Велике прохання розміщувати тільки перевірену та правдиву інформацію, а не "брудні" замовлення. Я навчалась в Університеті "Україна" і нічого поганого, окрім слів вдячності, не можу сказати про цей ВУЗ. Для студентів які не лінуються, а бажають отримати реальні знання в університеті є все необхідне: професійні викладачі, лабораторії та комп'ютерні класи, бібліотека (100% забеспечення навчальною літературою), сучасні навчальні корпуси тощо. Шановні мої співвітчизники, прошу Вас бути толерантними та доброзичливими, а не політиканами. 8 согласны, 0 не согласны

Открытый международный университет развития человека «Украина»

Университет "Украина" – единственное высшее учебное заведение интегрированного типа, открытое для молодежи разного уровня подготовки, дифференцированных социальных возможностей и различного состояния здоровья. Он сознательно взял на себя миссию учить людей...