ООО "Віконечко", Киев отзывы

Дякую!

Мирослава (Украина, Київ) 8 ноября, 2016 год Компанію Віконечко ми вибрали по інтернету. На наступний день, за вказаною нами адресою, приїхав замірщик. Вікна ми в підсумку вибрали під дерево всередині під загальний стиль будинку, і білі зовні. Через 15 днів, як і домовлялися з майстром, нам привезли вікна і до кінця дня вони вже були встановлені. Результат виглядає дуже ефектно. Зауважень немає. 0 согласны, 0 не согласны

Дякую за роботу!

Гость (Россия, Москва) 1 ноября, 2016 год Мав справу з компанією Віконечко. Встановлювали мені лоджію. Порадили Євро 70 з двокамерним склопакетом з енерго. Досі задоволений. Дякую за гарну роботу! 0 согласны, 0 не согласны

Дякую за роботу!

Наталя (Украина, Львів) 20 октября, 2016 год Дякую ТМ ВІКОНЕЧКО, за уважне ставлення до клієнта, оперативність та якість в роботі. Було приємно з вами співпрацювати! Готова Вас рекомендувати! 0 согласны, 0 не согласны

Рекомендую!

Світлана (Украина, Львів) 18 октября, 2016 год Згідна із попереднім відгуком. Також встановили вікна REHAU від "Віконечка".Перед цим обирали між REHAU та VEKA. Але зупинилися на REHAU. Отримали якісні вікна, не маємо жодних проблем і цілком задоволені роботою працівників компанії "Віконечка". Дякуємо за роботу! 0 согласны, 0 не согласны

Всім рекомендую!

Гость (Украина, Львів) 18 октября, 2016 год Нещодавно замовляв вікна REHAU від компанії "Віконечко". Залишився задоволений роботою. Вчасно привезли замовлення, майстри все зробили якісно. Дуже ввічливий персонал. Тепер радію новим вікнам! Буду радити фірму друзям. Дякую за роботу! 0 согласны, 0 не согласны

хочу выразить благодарность

Алина (Украина, Київ) 17 октября, 2016 год Спасибо ребятам, поменяли во всей квартире окна КВЕ от застройщика, и реально почувствовали разницу... Четко и слаженно сработали! Буду рекомендовать 1 согласны, 0 не согласны

Дякуємо!

Аліна (Украина, Львів) 11 октября, 2016 год Доброго дня! Хочу подякувати за гарно виконану роботу. Довго вагалися з чоловіком, чи варто замінювати лоджію. В зв"язку з ціновою політикою на даний час, коли все дорожчає щодня, раді, що все таки погодилися. Окреме спасибі монтажникам. Дуже відповідально віднеслися до своєї роботи. Клієнтів Вам "Віконечко" та успіху в подальшій роботі!!! 1 согласны, 0 не согласны

Дякую "Віконечку"

Олег (Украина, Львів) 30 сентября, 2016 год Дякую працівникам "Віконечка" за хорошу та злагоджену роботу! В мене вдома встановили вікна від REHAU відмінної якості! Задоволений роботою менеджерів та спеціалістів із встановлення віконних конструкцій. 1 согласны, 0 не согласны

Рекомендую!

Андрій (Украина, Львів) 13 сентября, 2016 год Нещодавно мав співпрацю із працівниками "Віконечка". Замовив вікна у двох кімнатах. Менеджер спрацював професійно. Швидко були зроблені замірні роботи, а потім оперативно та якісно встановили нові вікна. Дякую за роботу! Незабаром хочу поміняти вікно у кухні. Буду знову звертатися у "Віконечко" 0 согласны, 0 не согласны

Рекомендую!

Богдан (Украина, Львів) 27 августа, 2016 год У "Віконечка" класні вікна. Ціна влаштувала. Провели якісний монтаж. Сподіваюся, що вікна прослужать довго. 1 согласны, 0 не согласны

Дякую!

Антон (Украина, Львів) 27 августа, 2016 год Замовляв вікна у компанії "Віконечко". Відмінні та якісні вікна встановили. Також надали вичерпну інформацію на всі питання, що цікавили. Запропонували найбільш вигідні для мене умови. Приємно здивований таким хорошим ставленням. Дякую за роботу. 0 согласны, 0 не согласны

Рекомендую!

Надя (Украина, Львів) 23 августа, 2016 год Роботою працівників "Віконечка" задоволена. Замовляла в них вікно в кімнату. Мені надали кваліфіковану консультацію, витримали строки і якісно встановили вікно з 10-річною гарантією. Дякую "Віконечку"! 0 согласны, 0 не согласны

Дякую за роботу!

Юрій (Украина, Львів) 23 августа, 2016 год Дякую вашій компанії за вікна. Все відмінно, менеджер та монтажники молодці, організація на 5 балів. Буду звертатися до Вас ще і рекомендувати знайомим. 0 согласны, 0 не согласны

Рекомендую!

Юлия (Украина, Львів) 18 августа, 2016 год Нам понравилась работа компании "Виконечко". Пластиковые окна у них качественные, персонал вежливый и профессиональный.Окна доставили, поставили, инструкции по применению рассказали. 0 согласны, 0 не согласны

Рекомендую!

Лариса (Украина) 11 августа, 2016 год Встановили у квартирі пластикові вікна rehau від компанії "Віконечко". Відгук хочеться залишити позитивний. Гарний дизайн, відмінна функціональність, доступна ціна. На мою думку, краще співвідношення ціни та якості. 0 согласны, 0 не согласны

Дякую!

Світлана (Украина) 11 августа, 2016 год Мені сподобалась робота компанії "Віконечко". Пластикові вікна якісні, ввічливий персонал. Вікна доставили та встановили вчасно. Розповіли всі інструкції. Дякую. 0 согласны, 0 не согласны

Рекомендую!

Вадим (Украина) 10 августа, 2016 год дякую працівникам компанії "Віконечко" за професійну роботу. Поставили якісні вікна. Добре спрацювали і менеджери, і майстри. В подальшому планую встановити вікно у кімнаті. Буду звертатися у "Віконечко". 0 согласны, 0 не согласны

Рекомендую!

Даша (Украина) 8 августа, 2016 год Встановили вікна дуже оперативно, не думала, що так швидко впораються. Інші компанії не бралися за роботу через складність конструкцій. А у компанії "Віконечко" мені сподобалася і вартість, і сервіс. Дуже ввічливі робітники. Якість вікон відмінна! Буду радити знайомим! 0 согласны, 0 не согласны

Дякую.

Ірина (Украина) 7 августа, 2016 год Скористалася послугами компанії "Віконечко", замовила заміну вікон у двох кімнатах. Все зробили оперативно, від заміру до встановлення. Якість відмінна, красиво та акуратно. Дякую "Віконечку". 0 согласны, 0 не согласны

Рекомендую!

Микола (Украина) 5 августа, 2016 год Нещодавно встановили вікна REHAU від компанії "Віконечко". Хочу залишити найкращі відгуки - прекрасний дизайн, відмінна функціональність вікон, влаштовує ціна. Дякую. 0 согласны, 0 не согласны

ООО "Віконечко", Киев

ООО "Віконечко" - объединяет в себе родственные по происхождению ТОВ «Ника-Нор» и ТОВ «Шрек и Птах». ТОВ «Ника-Нор» начал свою деятельность еще в 2002 году в городе Вышгороде Киевской области как небольшое...

Строительство и ремонт

Etalon-K