заблокований обліковий запис - Отзыв о OLX

http://www.otzyvua.net/olx От Олександр Ільницький30954http://www.otzyvua.net/user/30954, опубликован 29 ноября, 2016 год

Олександр Ільницький 29 ноября, 2016 год Доброго дня шановна команда ОЛХ, на днях був заблокований мій обліковий запис на ОЛХ який зареєстрований на пошту Alex_wv@meta.ua, який до речі був зареестрований з 2009 року, я і так і не зрозумів зо що і хто принямає такі рішення. З а весь час я постійно користувався сервісом ОЛХ як покупець і як продавець, і відносився відповідально до кожної угоди на ОЛХ, і скільки років ??? Поясніть будласка за що, за те що постійно вам вказував на шахрая, від якого я пострадав на одну тисячу гривень, чи за що ???
З повагою до вас Олександр.

Ответ представителя OLX (Украина, Київ) 5 января, 2017 год Олександр Ільницький, доброго дня!
Шкодуємо, що вийшов такий результат, як Ви описали, але будемо вдячні, якщо допоможете розібратися в причині події.
Будь ласка, напишіть нам Ваш логін або ID оголошення - ми обов'язково перевіримо дії модераторів і відповімо Вам.
Дякуємо!
Олександр Ільницький (Украина, Київ) 29 ноября, 2016 год Дякую, дуже бистро розблокували.
Ответ представителя OLX (Украина, Київ) 5 декабря, 2016 год Щлександре, ще раз перепрощуємо за незручності!
Намагаємось залишати на площадці тількти актуальні оголошення та ті, що відповідають правилам.
Інколи бувають похибки. Готові їх оперативно виправляти.
Завжди відкриті до діалогу - http://bit.ly/2h2e8JU
Дякуємо