заблокований обліковий запис - Отзыв о OLX

Рейтинг: 4.3, всего отзывов 1936

http://www.otzyvua.net/olx От Олександр Ільницький30954http://www.otzyvua.net/user/30954, опубликован вторник, 29 ноября

Олександр Ільницький вторник, 29 ноября Доброго дня шановна команда ОЛХ, на днях був заблокований мій обліковий запис на ОЛХ який зареєстрований на пошту Alex_wv@meta.ua, який до речі був зареестрований з 2009 року, я і так і не зрозумів зо що і хто принямає такі рішення. З а весь час я постійно користувався сервісом ОЛХ як покупець і як продавець, і відносився відповідально до кожної угоди на ОЛХ, і скільки років ??? Поясніть будласка за що, за те що постійно вам вказував на шахрая, від якого я пострадав на одну тисячу гривень, чи за що ???
З повагою до вас Олександр.

Олександр Ільницький (Украина, Київ) вторник, 29 ноября Дякую, дуже бистро розблокували.
Ответ представителя OLX (Украина, Київ) понедельник, 5 декабря Щлександре, ще раз перепрощуємо за незручності!
Намагаємось залишати на площадці тількти актуальні оголошення та ті, що відповідають правилам.
Інколи бувають похибки. Готові їх оперативно виправляти.
Завжди відкриті до діалогу - http://bit.ly/2h2e8JU
Дякуємо