Шеф усьо пропало ))) - Отзыв о OLX

Рейтинг: 3.9, всего отзывов 1926

http://www.otzyvua.net/olx От Катерина, опубликован 3 октября, 2016 год

Катерина 3 октября, 2016 год Раніше подобалось як працював мобільний додаток, і була взагалі можливість щось розміщати БЕЗКОШТОВНО. Зараз усе платно, дізнатись скільки пройшло часу з моменту дезактивації об'яви, щоб поставити інше - точно календарик треба вести))). Редактувати фото - частина грузиться, частина - відмова. Скільки не кажи цукор, а в роті солодко не стане: тож шкода людину, яка оте все відписує на праведний гнів продавців. А ще,цікаво, яким чином ви знаєте статистику продаж? Скільки товару продалось саме через ОЛХ. Переписку читаєте? Як можна точно, або приблизно навіть, знати цю цифру. Не вигідно розміщати об'яви(шкурка/вичинка), стало менше товарів і їх вибір, якими раніше цікавилась. До речі, мобільний додаток бесплатки працює вже приблизно так само, подивляюсь туди. Шукайте нові ринки збуту, точно знайдете!!! 4 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя OLX (Украина, Вінниця) 7 октября, 2016 год Катерино, доброго дня!
Дякуємо за Ваш відгук!

Ми жодним чином не втручаємось у діалоги наших користувачів. Багато про успіх продажів каже статистика відвідуваності ресурсу та кількість оголошень, що щоденно розміщуються.
Додаткові платні функції орієнтовані на тих, хто готовий інвестувати в першу чергу в свою справу. Як правило, це дрібний і середній бізнес. У деяких випадках і більший. Саме це ми спостерігаємо в нашій щоденній статистиці. Сервіс стрімко розвивається. На даний момент аудиторія нашого майданчика вже становить близько 8 млн. українців.

Якщо у вас виникнуть питання чи зауваження щодо роботи сервісу, ви завжди можете звернутися до центру підтримки користувачів: http://help.olx.ua
Дякуємо!

OLX