ужасні умови!!! - Отзыв о OLX

Рейтинг: 4.2, всего отзывов 1937

http://www.otzyvua.net/olx От Наталя, опубликован 1 октября, 2016 год

Наталя 1 октября, 2016 год я змінами на сайті не задоволена,тим що ціну підняли дуже високу,а продажей немає,умови погані,активація оголошення то взагалі ужас,і навіть не хочеться брати пакет у вас,ви напевно це замітили,що пакет не замовляю і продаж немає,бо товар тільки на останніх сторінках,і це роблять щоб рекламу завжди оплачувати яка також дорога!!! після всіх ваших змін по відгуках людей я не одна така не задоволена сайтом!!! 3 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя OLX (Украина, Вінниця) 7 октября, 2016 год Добрый день, Наталья!
Спасибо, что нашли время написать нам о своем опыте использования сервиса.
Сожалеем, что у Вас сложилось такое мнение.

Ежедневно мы монитором множество отзывов, которые в последствии становятся предпосылками к изменениям. Мы получили множество точно таких же отзыв, как Ваш, но с замечаниями по поводу огромного количества фейковых аккаунтов, не уникальных объявлений и объявлений, которые давно устарели, но все равно забивают выдачу. Именно поэтому появились платные функции, как функция, чтобы внести порядок. Таким образом, если пользователь ¬– частное лицо, всегда можно публиковать свои объявления бесплатно в рамках существующих лимитов. Для бизнес-пользователей, которые размещают много объявлений и зарабатывают с помощью OLX деньги, есть возможность приобрести платные пакеты. Мы видим, что добросовестные предприниматели, которые готовы инвестировать в свой бизнес и считают эффективность, и дальше сотрудничают с OLX. Остальные пользователи, которые привыкли бесплатно создавать множество дублей, тем самым засоряя объявления OLX, уходят. Для нас важно – не количество одинаковых объявлений, а качественные уникальные предложения.

Кроме этого, хотим отметить, что любой сервис, как наш или какой-то другой, который на протяжении долгих лет инвестировал большие средства в создание и развитие качественной интернет-платформы и не требовал при этом никакой оплаты, не может дальше продолжать создавать качественный продукт будучи бесплатным.

Платные услуги ориентированы в первую очередь на профессиональных продавцов, которые зарабатывают с помощью нашего сервиса. Согласитесь, Наталья, что это справедливо.

Тем не менее, мы никогда не вводим платный функции без внедрения дополнительного полезного функционала.

Мы понимаем, что изменения иногда заставляют менять привычный подход в пользовании сервисом, однако уверены, что в конечном итоге они приведут к еще большему количеству успешных покупок, продаж, обменов.

Если у Вас есть замечанию к модерированию работы сервиса, пожалуйста, напишите нам об этом сюда или в сервисный центр - http://bit.ly/2dathFk (синяя кнопка справа).

Добрий день, Наталія!
Дякуємо, що знайшли час написати нам про свій досвід використання сервісу.
Шкодуємо, що у Вас склалася така думка.

Щодня ми монітором безліч відгуків, які надалі стають передумовами до змін. Ми отримали безліч точно таких же відгуків, як Ваш, але з зауваженнями з приводу величезної кількості фейкових акаунтів, які мають не унікальні оголошення і оголошення, які давно застаріли, але все одно забивають видачу. Саме тому з'явилися платні функції, як функція, щоб внести порядок. Таким чином, якщо користувач ¬- приватна особа, завжди можна публікувати свої оголошення безкоштовно в рамках існуючих лімітів. Для бізнес-користувачів, які розміщують багато оголошень і заробляють за допомогою OLX гроші, є можливість придбати платні пакети. Ми бачимо, що сумлінні підприємці, які готові інвестувати в свій бізнес і вважають ефективність, і далі співпрацюють з OLX. Решта користувачів, які звикли безкоштовно створювати безліч дублів, тим самим засмічуючи оголошення OLX, йдуть. Для нас важливо - не кількість однакових оголошень, а якісні унікальні пропозиції.

Крім цього, хочемо відзначити, що будь-який сервіс, як наш чи якийсь інший, який протягом довгих років інвестував великі кошти в створення і розвиток якісної інтернет-платформи і не немаючі можливість повертати інвестиції.

Платні послуги орієнтовані в першу чергу на професійних продавців, які заробляють за допомогою нашого сервісу. Погодьтеся, Наталя, що це справедливо.

Проте, ми ніколи не вводимо платні функції без впровадження додаткового корисного функціоналу.

Ми розуміємо, що зміни іноді змушують змінювати звичний підхід в користуванні сервісом, проте впевнені, що в кінцевому підсумку вони приведуть до ще більшої кількості успішних покупок, продажів, обмінів.

Якщо у Вас є зауваження до модеруванню роботи сервісу, будь ласка, напишіть нам про це сюди або в сервісний центр - http://bit.ly/2dathFk (синя кнопка праворуч).

OLX

Интернет-каталоги