тупі штамповані відповіді від олх .за все давай бабдло. - Отзыв о OLX

Рейтинг: 3.8, всего отзывов 1922

http://www.otzyvua.net/olx От Олег, опубликован 30 сентября, 2016 год

Олег 30 сентября, 2016 год ЧОМУ В ПОЛЬШІ ОДИН РАЗ В 14ть ДНІВ МОЖНА ОНОВИТИ ОГОЛОШЕННЯ
ПЛАТНИЙ ПАКЕТ ДІЙСНИЙ 90 ДНІВ В НАС 30 ДНІВ
ПЛАТНИЙ ПАКЕТ КУПИВ 5го-вересня = дійсний до 4го жовтня
А З 20го вересня я неможу оновити оголошення - підняти вгору.
з 20-09 по 04-10 я впрольоті .мої оголошення ніхто небачить .продажів немає ніяких
А за що я плачу гроші ....
==МИ ПРОДАВЦІ МИ ПЛАТИМО ГРОШІ ДЛЯ НАС ПОТРІБНО РОБИТИ ПОКРАЩЕННЯ
А НЕДЛЯ ПОКУПЦІВ . ЯК МИ ПЕРЕСТАНЕМО ПЛАТИТИ ТО ПОКУПЦІ ВАМ НІЧОГО НЕЗАПЛАТЯТЬ . ==
ПЛАТНИЙ ПАКЕТ ОГОЛОШЕНЬ НЕМАЄ ПРОБЛЕМ =ПЛАТИМО КУПЛЯЄМО ==А РЕШТУ ОНОВЛЕННЯ І Т.Д. ЗРОБІТЬ ЯК БУЛО .
Ірина (OLX Ukraine)
29 сент., 17:46 AST

Вітаємо!

Дякуємо за звернення. З 15 червня 2016 року відключена можливість безкоштовного оновлення оголошення один раз в 7 днів у всіх розділах (крім розділу Нерухомість). Тепер Активувати оголошення Ви зможете після 30 днів його публікації.

Ми очікуємо, що нововведення підвищить ефективність кожного оголошення: збільшить кількість переглядів і повідомлень від потенційних покупців; забезпечить рівні умови для нових і раніше опублікованих оголошень; дасть можливість новим оголошенням довше перебувати у верхній частині списку і стане запорукою успішних угод на OLX.

Якщо Ви бажаєте підняти своє оголошення вгору рубрики, Ви можете замовити послугу Підняття, за допомогою кнопки Рекламувати, яка знаходиться навпроти кожного оголошення зі списку Активні в Мій профіль. Зверніть увагу, послуга Підняття одноразово підніме Ваше оголошення вгору рубрики і по мірі надходження нових оголошень воно буде опускатись.

Тепер оголошення отримуватимуть більше відгуків, а продажі стануть ще швидшими :)
Вдалих угод!
ЯКИХ ВДАЛИХ УГОД . ЯКЩО ЧЕРЕЗ ВАШІ ДОВБАНІ ПОКРАЩЕННЯ В МЕНЕ НЕМАЄ НІЯКИХ ПРОДАЖІВ . НІХТО НЕБАЧИТЬ МОЇ ОГОЛОШЕННЯ

Дякуємо, що користуєтесь нашим сервісом.
З повагою, команда OLX

Ответ представителя OLX (Украина, Вінниця) 30 сентября, 2016 год Олеже, доброго дня!
Вже відповідали Вам раніше.
OLX - велика міжнародна мережа, яка має майданчики в різних країнах. Природно, що в різних країнах діють свої умови. Таке можливо через різну кількість користувачів, різний попит, різні умови для бізнес-діяльності і так далі. Тому керівництва сервісу в різних країнах окремо вирішують, які будуть ціни, ліміти тощо. Проте суть сервісу від цього не змінюється. Крім того, хочемо відзначити, що і в Польщі, і в Україні термін дії 1 оголошення однаковий - 30 днів.
Різниця тільки в терміні дії пакета. Але пакети можна придбати додатково.

Щоб детально проаналізувати Ваші оголошення та мати змогу допомогти, будь ласка, вкажіть свій логін або ID оголошень.

Дякуємо!
Владислав 1 октября, 2016 год Так ты что,даун,считаешь,что в Польше хуже условия ведения бизнеса?Если там можно раз в 14 дней обновиться,то у нас раз в 30.Где логика ваша еб***я,черти?Вы терпите крах.Конторка чики-мони в гондоне уже.Удачных продаж тебе,голодранец будущий.

OLX

Интернет-каталоги