чому немає відповіді . дайте нормальну відповідь . - Отзыв о OLX

Рейтинг: 4.8, всего отзывов 1920

http://www.otzyvua.net/olx От Олег, опубликован 29 сентября, 2016 год

Олег 29 сентября, 2016 год ПЛАТНИЙ ПАКЕТ КУПИВ 5го-вересня = дійсний до 4го жовтня
А З 20го вересня я неможу оновити оголошення - підняти вгору.
з 20-09 по 04-10 я впрольоті .мої оголошення ніхто небачить .продажів немає ніяких
А за що я плачу гроші ....
В ПОЛЬЩІ ВСЕ ПОІНШОМУ
В Польші на олх платний пакет дійсний -90-ДНІВ У НАС 30 ДНІВ
В Польші оголошення можна оновлювати раз в 14 днів у нас один раз в 30 днів

покращення для покупців на ОЛХ . ЩОБ ПОКУПЕЦЬ ЛЕГКО МІГ ЗНАЙТИ СВІЙ ТОВАР І КУПИТИ ЙОГО .
ВСІ ПОКРАЩЕННЯ ДЛЯ ПОКУПЦІВ . ТО НЕХАЙ ПОКУПЦІ ВАМ ПЛАТЯТЬ .
ЗАЙШОВ НА ОЛХ ХОЧЕШ КУПИТИ ЗАПЛАТИ 30ГРН . ЗА ОДИН ЗАХІД НА ОЛХ .

А ВИ ЗІ СВОЇМИ ДОВБАНИМИ ПОКРАЩЕННЯМИ ЗАМАХАЛИ ВСІХ ПРОДАВЦІВ .
Я ВАМ ПИСАВ 5ТЬ РАЗІВ ОДНА І ТАСАМА ДУРНА ВІДПОВІДЬ .

КУПИВ ПЛАТНИЙ ПАКЕТ НА МІСЯЦЯ І РОБЛЮ З НИМ ЩО ХОЧУ ПІДХОДИТЬ ТЕРМІН САМ ОНОВЛЯЮ . А ТО ВИДАЛЯЄТЕ - СРАЄТЕ А ОНАВИТИ НЕМОЖЛИВО ВИ ДОСЯГНУЛИ ЛІМІТУ . ЯКОГО ЛІМІТУ ЯКЩО В МЕНЕ 50+5 =55 ОГОЛОШЕНЬ МАЄ БУТИ . А НА ДАНИЙ МОМЕНТ АКТИВНИХ 49ОГОЛОШЕНЬ . Я ВЖЕ БІЛЬШ ЯК 7М ДНІВ НЕМОЖУ ОНОВИТИ ОГОЛОШЕННЯ . МОЇ ОГОЛОШЕННЯ ВСІ В КІНЦІ - НІХТО ЇХ НЕБАЧИТЬ === ПРОДАЖУ НУЛЬ ... ЗА ЩО Я ПЛАЧУ.....
А ВИ ПИШЕТЕ ПОКРКЩЕННЯ ПОКРКЩЕННЯ ПОКРКЩЕННЯ ПОКРКЩЕННЯ ПОКРКЩЕННЯ
ДЛЯ КОГО ПОКРАЩЕННЯ .
==МИ ПРОДАВЦІ МИ ПЛАТИМО ГРОШІ ДЛЯ НАС ПОТРІБНО РОБИТИ ПОКРАЩЕННЯ
А НЕДЛЯ ПОКУПЦІВ . ЯК МИ ПЕРЕСТАНЕМО ПЛАТИТИ ТО ПОКУПЦІ ВАМ НІЧОГО НЕЗАПЛАТЯТЬ . ==
ПЛАТНИЙ ПАКЕТ ОГОЛОШЕНЬ НЕМАЄ ПРОБЛЕМ =ПЛАТИМО КУПЛЯЄМО ==А РЕШТУ ОНОВЛЕННЯ І Т.Д. ЗРОБІТЬ ЯК БУЛО .

Ответ представителя OLX (Украина, Вінниця) 30 сентября, 2016 год Олеже, доброго дня!

Дякуємо за Ваш відгук.
OLX завжди намагається бути зручним майданчиком як для покупців, так і для продавців. Тому ми прислуховуємося до думок обох сторін. Мабуть, ви будете згодні, що без одних не буде інших.
На жаль, останнім часом ми стали отримувати багато скарг щодо наявності на ресурсі застарілих та неактуальних оголошень.
Саме тому з'явилися платні функції, щоб внести порядок. Таким чином, якщо користувач - приватна особа, завжди можна публікувати свої оголошення безкоштовно в рамках існуючих лімітів. Для бізнес-користувачів, які розміщують багато оголошень і заробляють за допомогою OLX гроші, є можливість придбати платні пакети. Ми бачимо, що сумлінні підприємці, які готові інвестувати в свій бізнес і вважають ефективність, і далі співпрацюють з OLX.

Також нагадуємо, що ви завжди маєте можливість підняти своє оголошення у списку. Таким чином, його побачить більша кількість потенційних покупців. Статистика доводить, що таке оголошення отримують в декілька разів більше переглядів.

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь OLX!
Гарних вам продажів!
Гость (Украина, Хижа) 29 сентября, 2016 год А цены на платный пакет в польском олх такие же?
Олег (Украина, Київ) 29 сентября, 2016 год ціна на пакет менша небагато --але платний пакет дійсний 90 днів - в нас 30 .
виходить в кінцевому набагато дешевше
оновлення оголошення один раз в 14 днів --в нас в 30 днів .
я живу біля кордону розмовляю і читаю по Польськи прекрасно
в них платні пакети є в таких рубриках
ОЛХ ОДИН ЩО В НАС ЩО В НИХ
НАС УКРАЇНЦІВ КИДАЮТЬ ПО ПОВНІЙ ПРОГРАМІ

50 ogłoszeń aktywnych - w kategoriach darmowych,
nielimitowaną ilość ogłoszeń - w kategoriach płatnych (Motoryzacja, Nieruchomości, Rolnictwo, Praca),
określoną ilość ogłoszeń w kategoriach objętych limitem (Samochody na części / Pozostała motoryzacja, Przyczepy i Pojazdy użytkowe, Części samochodowe, Części motocyklowe, Opony i Felgi, Sprzęt car audio), zależną od tego czy wykupi pakiet ogłoszeń. Więcej o limitach w tych kategoriach przeczytasz poniżej.
Dodatkowe limity ogłoszeń wprowadzone zostały jedynie w niektórych kategoriach Działu "Motoryzacja":

OLX

Интернет-каталоги