ВИ надоїли своїми нововведеннями і покращеннями - Отзыв о OLX

Рейтинг: 3, всего отзывов 2324

http://www.otzyvua.net/olx От Олег, опубликован 24 сентября, 2016 год

Олег 24 сентября, 2016 год ЯКЩО В 40 КРАЇНАХ СВІТУ . ТО СЕРВІС МАЄ БУТИ БІЛЬШ МЕНШ ОДИНАКОВИМ
Наша компанія заснована двома британцями-Саймоном Круколлом та Майклом Пеннінгтоном. Головний офіс знаходиться у Лондоні. Перше оголошення на Slando в Україні з'явилося 3 березня 2006 року, а саме представництво компанії в Україні входить до глобальної діджитал і медіагрупиNaspers.Наша платформа має свої представництва більш ніж в 40 країнах світу. З цих даних, Ви можете зрозуміти, що компанія займає досить високий щабель на ринку України та безумовно є юридично зареєстрованою. На платформі завжди вказані контакти, куди Ви можете написати та дізнатися будь-яку інформацію стосовно роботи з платформою.Менеджери OLX завжди готові допомогти у вирішенні питань, які виникають .
В Польші на олх платний пакет дійсний -90-ДНІВ У НАС 30 ДНІВ
В Польші оголошення можна оновлювати раз в 14 днів у нас один раз в 30 днів
В Польському олх є також платні пакети .. ТІЛЬКИ В ДЕКІЛЬКОХ РУБРИКАХ
нас УКРАЇНЦІВ ОБДИРАЮТЬ ПО ПОВНІЙ ПРОГРАМІ .

ДАЮ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗКОПІЙОВАНЕ З ПОЛЬСЬКОГО ОЛХ .

Po wykupieniu pakietu nie musisz się spieszyć - pakiety są ważne aż przez 90 dni od momentu aktywacji.Ogólne informacje
після покупки платного пакету Вам непотрібно спішити - пакет буде дійсний 90 днів
з моменту його покупки
Możesz odświeżać bezpłatnie każde ogłoszenie po 14 dniach od dodania.
можеш піднімати в гору кожне оголошення песля 14 днів від його публікації

50 ogłoszeń aktywnych - w kategoriach darmowych,
5о оголошень можеш мати активних в категоріях безплатних .

OLX

Интернет-каталоги