моє звернення і відповідь від модераторі . - Отзыв о OLX

Рейтинг: 3.8, всего отзывов 1922

http://www.otzyvua.net/olx От Олег, опубликован 22 сентября, 2016 год

Олег 22 сентября, 2016 год В понеділок до 8.00 в мене було 55ть активних оголошень в рубриці запчастини\аксесуари . 50 платних + 5ть безкоштовних . модератори видаляють три оголошення в неактивні . я їх хочу активувати - активується тільки одне наінших пише Ви досягнули ліміту . якого ліміту 53х оголошень має бути 55 . ВИ ЇХ САМІ ВИДАЛЕЛИ .
ПИСАВ НА ЗВОРОТНІЙ ЗВЯЗОК ДВА РАЗИ ВІДПОВІДІ НЕМАЄ ..
ЗА ЩО Я ПЛАЧУ ГРОШІ ..
ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ .
І ПІДНІМАТИ ОГОЛОШЕННЯ В ВЕРХ ПО СПИСКУ МЕНІ ЗРУЧНІШЕ САМОМУ .
А ВИ ВИДАЛЯЄТЕ ОГОЛОШЕННЯ В НЕАКТИВНІ . =НАПРИКЛАД МЕНІ СЬОГОДНІ НЕПІДХОДИТЬ ЙОГО ПІДНІМАТИ В ВЕРХ ПО СПИСКУ А ЧЕРЕЗ ДНЯ ДВА БУЛОБ ДОДРЕ . ДВА ДНІ ЙОГО НІХТО НЕБАЧИТЬ . А Я ПЛАЧУ ЗА 50ть оголошень
Михаил (OLX Ukraine)
20 сент., 13:16 AST Вітаємо, Олегу!
Кожне оголошення має срок публікації 30 днів, і воно автоматично стає неактивним по закінченню цього строку. Саме це й сталось з оголошенням 147469245.
Оголошення 323651796 та 322943862 були Вами деактивовані, у зв'язку з чим зайняли розміщення.
Дякуємо, що користуєтесь нашим сервісом.
З повагою, команда OLX
ВИ В ПОНЕДІЛОК ВИДАЛЕЛИ ТРИ ОГОЛОШЕННЯ В НЕАКТИВНІ 174877022=147469245=199708407 ОДНЕ Я АКТИВУВАВ 174877022 РЕШТУ ДВА НЕАКТИВУЮТЬСЯ ВИ ДОСЯГНУЛИ ЛІМІТУ ЯКОГО ЛІМІТУ В МЕНЕ ПЛАТНИЙ ПАКЕТ 50 +++ 5 БЕЗКОШТОВНИХ 55 ОГОЛОШЕНЬ МАЄ БУТИ АКТИВНИМИ ЦІЛИЙ МІСЯЦЬ . І КОЛИ ПРОХОДИТЬ 30 ДНІВ ВІД ПОДАЧІ КОЖНОГО ОГОЛОШЕННЯ Я ПІДНІМАЮ ЙОГО ВГОРУ ПО СПИСКУ В МЕНЕ ВИСЯТЬ ТРИ ОГОЛОШЕННЯ ЗА 16= 19 = 20 =СЕРПНЯ МІСЯЦЬ ПРОЙШОВ ЯК ЇХ ОНОВИТИ ПІДНЯТИ ВГОРУ ПО СПИСКУ . Я БОЮСЯ ВИДАЛЯТИ В НЕАКТИВНІ А ПОТІМ АКТИВУВАТИ ЗНОВУ БУДЕ ВИ ДОСЯГНУЛИ ЛІМІТУ /
==ЗРОБІТЬ ЯК БУЛО ===ОНОВИТИ === А ВИ ВИДАЛЯЄТЕ .
ЧЕКАЮ НОРМАЛЬНОЇ ВІДПОВІДІ .
ЯКЩО НЕБУДЕ НОРМАЛЬНИХ ЗМІН В КРАЩУ СТОРОНУ ПРИЙДЕТЬСЯ ПЕРЕХОДИТИ НА ІНШУ ПЛОЩАДКУ . ПЛАТИШ ЗА 55 ОГОЛОШЕНЬ В КІНЦЕВОМУ РЕЗУЛЬТАТІ ВИЙДЕ 40 ОГОЛОШЕНЬ

Ответ представителя OLX (Украина, Київ) 13 октября, 2016 год Шановний пане, Олег!
Дуже шкода, що є непорозуміння в роботі з сервісом OLX.
Давайте ще раз все перевіримо. Якщо дані, які Ви вказали – актуальні, ми зробимо спеціальний запит на з’ясування, чому сталася деактивация і чи були порушені правила з нашого боку. Бажано, щоб Ви вказали нам Ваш логін.
Чекаємо на Вашу відповідь та перевіряємо вказану Вами інформацію.

Дякуємо!
Гость (Украина, Київ) 22 сентября, 2016 год Так тебе лох, и надо. Из-за таких тормозов как ты, они и держат космические расценки! Не плати им вообще!
Гость (Украина, Київ) 23 сентября, 2016 год ЛОХ І ТОРМОЗ ТИ .
А ВИЖИВАТИ ЯКОСЬ ПОТРІБНО КОЛИ НЕМАЄ НІЯКОЇ РОБОТИ
Мирослава Волошина (Украина, Верхньодніпровськ) 12 октября, 2016 год Жидов убить всех подряд в Украине и станем жить !

OLX

Интернет-каталоги