ОЛХ робить покращення кожного дня . - Отзыв о OLX

Рейтинг: 3.9, всего отзывов 1926

http://www.otzyvua.net/olx От Олег, опубликован 19 сентября, 2016 год

Олег 19 сентября, 2016 год сьогодні зранку до 8.00 в мене було 55ть активних оголошень в рубриці запчастини\аксесуари . 50 платних + 5ть безкоштовних . модератори видаляють три оголошення в неактивні . я їх хочу активувати - активується тільки одне наінших пише Ви досягнули ліміту . якого ліміту 53х оголошень має бути 55 . ВИ ЇХ САМІ ВИДАЛЕЛИ .
ПИСАВ НА ЗВОРОТНІЙ ЗВЯЗОК ДВА РАЗИ ВІДПОВІДІ НЕМАЄ ..
ЗА ЩО Я ПЛАЧУ ГРОШІ ..
ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ .
І ПІДНІМАТИ ОГОЛОШЕННЯ В ВЕРХ ПО СПИСКУ МЕНІ ЗРУЧНІШЕ САМОМУ .
А ВИ ВИДАЛЯЄТЕ ОГОЛОШЕННЯ В НЕАКТИВНІ . =НАПРИКЛАД МЕНІ СЬОГОДНІ НЕПІДХОДИТЬ ЙОГО ПІДНІМАТИ В ВЕРХ ПО СПИСКУ А ЧЕРЕЗ ДНЯ ДВА БУЛОБ ДОДРЕ . ДВА ДНІ ЙОГО НІХТО НЕБАЧИТЬ . А Я ПЛАЧУ ЗА 50ть оголошень

Ответ представителя OLX (Украина, Вінниця) 21 сентября, 2016 год Олег, доброго дня! Напишіть, будь-ласка, свій логін та id і ми перевіримо ситуацію стосовно видалених оголошень. Дякуємо!
Олег (Украина, Київ) 21 сентября, 2016 год в мене було 55 оголошень активних 50 платний пакет + 5 бузкоштовних .
ви видалели три оголошення одне я активував а два пише ви досягнули ліміту активних 51 оголошення . я плачу за 50 + 5 = 55оголошень має бути на протязі дії платного пакету .
і зробіть як було оновити оголошення ... а не деактивувати -== - і знову активувати
даю свій логін sserhiymorozz@mail.ru
Ira (Украина, Чернівці) 20 сентября, 2016 год +100500
В мене теж було 68 оголошень
"видалили" до 63 оголошень
і теж "ви досягли ліміту бла бла"
якого ліміту? в мене ліміт 68
Де мої 5 оголошень?