три проблеми у олх = а загалом нормальний сайт . - Отзыв о OLX

http://www.otzyvua.net/olx От Олег, опубликован 18 сентября, 2016 год

Олег 18 сентября, 2016 год 1- знизити ціни на платні пакети
2- один раз в сім днів оновлювати оголошення
3- щоб модератори незамахували
решту все нормально є перегляди ===телефонують купляють==
багато пишуть мене розвели мошенніки = дешевий сир в мишеловці =
чому ВИ недивитись скільки років продавець на ОЛХ торгує - скільки в нього оголошень .
я також працюю і висилаю тільки після ПРЕДОПЛАТИ . але я висилаю =====
почались проблеми я виклав свої оголошення по різних сайтах щось на 4 ще .
безплатка було 20 сторінок з б\у сидіннями . а на даний момент 7 сторінок де пропали решту . писали у відгуках решту сайтів пуста витрата часу . 8м фото грузяться 15хв це не робота . АВТОРІА щось дьоргається помаленько допереду є ДЗВІНКИ І ПЕРЕГЛЯДИ.
ЯКЩО БУДЕ САЙТ КРАЩИЙ ЗА ОЛХ БУДУТЬ ПЕРЕГЛЯДИ І ДЗВІНКИ ==А ОЛХ НЕЗРОБИТЬ ПОКРАЩЕНЬ== Я ТАКОЖ ПЕРЕЙДУ НА ІНШУ ПЛОЩАДКУ ТОРГУВАТИ

Ответ представителя OLX (Украина, Вінниця) 21 сентября, 2016 год Олег, добрий день!

Дякую Вам за те, що користуєтеся нашим сервісом і окремо дякуємо за структуровані зауваження.
Обов'язково врахуємо їх в подальших доопрацюваннях.
Кожен день наші колеги зі служби підтримки проводять моніторинг відгуків, відповідають на них і передають до відділу, який займається розвитком сервісу. Жодне побажання не залишається непоміченим.

На жаль, ми не можемо розповісти Вам про всю роботу, яка проводиться всередині компанії, але запевняємо Вас, що сервіс не просто вводить нові функції. Вони є результатом таких зауважень і рекомендацій.

Ми були змушені дещо змінити через велику кількість оголошень, що не є унікальними (старі або дублювання того ж самого).

Звертаємо Вашу увагу, що тепер:
- Оголошення довше тримається у верхній частині списку рубрики і отримує більше відгуків;
- Оголошення активно 30 днів з моменту розміщення (!), а не від дати придбання пакета;
- Пакети відрізняються залежно від індивідуальної потреби кожного продавця.

Більш того, якщо користувач нашого сервісу хоче стежити за статистикою своїх оголошень, спеціально в особистому кабінеті надана можливість подивитися детальну аналітику по результатам перегляду оголошення (послуги ТОП, VIP і Підняття).

За посиланням можна побачити наочний приклад - http://joxi.ru/RmzYlLWcNo34rO.

Нещодавно відбулося зниження цін на деякі платні послуги.

Обов’язково врахуємо Ваші зауваження!

Дякуємо та бажаємо вдалих продажів!

OLX

Интернет-каталоги