тільки предоплата . - Отзыв о OLX

http://www.otzyvua.net/olx От Олег, опубликован 11 сентября, 2016 год

Олег 11 сентября, 2016 год я повністю ВАС підтримую . висилати тільки після предоплати .
я висилаю все по предоплаті на пересил .і все нормально замовляють .
покупців сильно мудрих є багато . замовляють у двох продавців приходять на пошту переглядають і від одного відправника відмовляються .
мені потрібно писати заяву на повернення товару назад . навіщо такий цирк .

Владимир Мельник (Украина, Вінниця) 14 сентября, 2016 год Олег, добрий день! Вдячні, що користуєтеся нашим сервісом!
Окремо дякуємо, що прислухаєтеся наших рекомендацій.
OLX не рекомендуємо нашим користувачам здійснювати передоплату. Ми радимо зустрічатися особисто і передавати товар / гроші з рук в руки. Якщо ж товар знаходиться в іншому місті, то краще користуватися послугою доставки з післяплатою. Ми не контролюємо транзакції і не втручаємося в процес здійснення угоди. При цьому ми робимо максимум для того, щоб донести інформацію до користувачів і убезпечити їх з попщью інформації на нашому сайті.
Крім цього, для більшої безпеки OLX і «Нова пошта» запустили спільну послугу доставки з післяплатою

Олег, якщо є питання, раді будемо відповісти на них. Будь ласка, напишіть нам до Центру обслуговування - help.olx.ua.

Бажаємо Вам успішного продажу! :-)

OLX

Интернет-каталоги