бардак з цінами на олх . порівняно з європейськими - Отзыв о OLX

Олег 4 сентября, 2016 год порівняння з Польським ОЛХ. повторюю

В Польші на олх платний пакет дійсний -90-ДНІВ У НАС 30 ДНІВ
В Польші оголошення можна оновлювати раз в 14 днів у нас один раз в 30 днів
В Польському олх є також платні пакети .. ТІЛЬКИ В ДЕКІЛЬКОХ РУБРИКАХ
нас УКРАЇНЦІВ ОБДИРАЮТЬ ПО ПОВНІЙ ПРОГРАМІ .

ДАЮ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗКОПІЙОВАНЕ З ПОЛЬСЬКОГО ОЛХ .

Po wykupieniu pakietu nie musisz się spieszyć - pakiety są ważne aż przez 90 dni od momentu aktywacji.Ogólne informacje
після покупки платного пакету Вам непотрібно спішити - пакет буде дійсний 90 днів
з моменту його покупки
Możesz odświeżać bezpłatnie każde ogłoszenie po 14 dniach od dodania.
можеш піднімати в гору кожне оголошення песля 14 днів від його публікації
Przy ogłoszeniu widoczny jest przycisk , a pod nim liczba dni informująca, kiedy bezpłatne odświeżenie będzie dostępne (w przypadku naszego ogłoszenia będzie to za 14 dni):
50 ogłoszeń aktywnych - w kategoriach darmowych,
5о оголошень можеш мати активних в категоріях безплатних .
nielimitowaną ilość ogłoszeń - w kategoriach płatnych (Motoryzacja, Nieruchomości, Rolnictwo, Praca),
określoną ilość ogłoszeń w kategoriach objętych limitem (Samochody na części / Pozostała motoryzacja, Przyczepy i Pojazdy użytkowe, Części samochodowe, Części motocyklowe, Opony i Felgi, Sprzęt car audio), zależną od tego czy wykupi pakiet ogłoszeń. Więcej o limitach w tych kategoriach przeczytasz poniżej.

ОЛХ УКРАЇНА ДАЙТЕ БУДЬЛАСКА ВІДПОВІДЬ ЧОМУ ТАКІ РОЗБІЖНОСТІ =
=ОЛХ ОДИН А ЦІНИ І УМОВИ РІЗНІ ПО КРАЇНАМ ..... ЧЕКАЮ .

Владимир Мельник (Украина, Вінниця) 14 сентября, 2016 год Шановний, Олег!
Хочемо Вам подякувати, що користуєтеся нашим сервісом. Розуміємо Ваше невдоволення. OLX - велика міжнародна мережа, яка має майданчики в різних країнах. Природно, що в різних країнах діють свої умови. Таке можливо через різну кількість користувачів, різний попит, різні умови для бізнес-діяльності і так далі. Тому керівництва сервісу в різних країнах окремо вирішують, які будуть ціни, ліміти тощо. Проте суть сервісу від цього не змінюється. Крім того, хочемо відзначити, що і в Польщі, і в Україні термін дії 1 оголошення однаковий - 30 днів.
Різниця тільки в терміні дії пакета. Але пакети можна придбати додатково.

Можливо, у Вас є інші питання щодо того, як зробити Ваші пропозиції більш успішними. Ми з радістю допоможемо Вам і проконсультуємо. Для цього опишіть свою ситуацію нашим фахівцям в центрі підтримки
Бажаємо успішних продажів!
momat (Украина, Харків) 4 сентября, 2016 год Во-во, такое ощущение, что мы живем богаче чем Польша, доходы у нас выше и уровень жизни.
Твари они и крохоборы!!!!!!

OLX

Интернет-каталоги