Не задоволений роботою ОЛХ .немає слів . - Отзыв о OLX

Рейтинг: 3.9, всего отзывов 1926

http://www.otzyvua.net/olx От Олег, опубликован 2 августа, 2016 год

Олег 2 августа, 2016 год доброго дня всім . вчора писав що неприходить оновлення оголошень .
сьогодні 8м моїх оголошень видалені в неактивні щоб я з неактивних їх активував .
навіщо цей цирк .... в мене пакет з 105 оголошень платний нах....ра ви мої оголошення видаляєте . за що я плачу гроші 1700грн місяць . можна зробити як скоріше квадрат клацну активоване . 8м моїх оголошень 12ть годин ніхто небачить .
до нового року всі розбіжаться з олх . з такою вашою роботою

Ответ представителя OLX (Украина, Харків) 8 августа, 2016 год Добрий день! Щоб допомогти Вам, будь ласка, вкажіть рубрику, в якій розміщені Ваші оголошення. Оновлення 1 раз на 7 днів вимкнено у всіх розділах, крім Нерухомості. Коли оголошення завершило термін свого життя, його можна активувати і строк 30 днів продовжиться.
Владислав (Украина) 2 августа, 2016 год Полностью солидарен,такая же ситуация.Плюнул на все,удалил все объявления.Простое обдирание людей.До Нового года это в самом лучшем случае.Уже большая часть людей перешла на другие сайты либо создали свои.

OLX

Интернет-каталоги