Не задоволений роботою ОЛХ . - Отзыв о OLX

Рейтинг: 4.5, всего отзывов 1926

http://www.otzyvua.net/olx От Гость, опубликован 7 июля, 2016 год

Гость 7 июля, 2016 год Чому в розділі Транспорт - запчастини і аксесуари великий розрив в публікації оголошень 15-35-105 оголошень . мені потрібно 55 - 65 оголошень . чому незробити розрив кожних 10ть оголошень . 15-25-35-45 і т.д. З такою Вашою роботою приходеться шукати інші площадки для розміщення своїх оголошень . авторіа-takinado-obyava.ua-oxi-evabiz . нехотілось цього робити але ВИ самі заставляєте . своїми цінами і МОДЕРАТОРОМ . Який видаляє оголошення . сьогодні пропустив оголошення через два дні модератором видалено це оголошення що за х.....ня. я плачу гроші за пакет оголоень за топ і такі проблеми . неможливо обновити раз в 7м днів . 7 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя OLX (Украина) 3 августа, 2016 год Добрий день! Ми постійно покращуємо послуги, які надаємо користувачам. Дякуємо за ваш відгук, ми передамо ваше побажання відповідальним особам.
Щодо видалення оголошень - ми із задоволенням допоможемо вам вирішити цю ситуацію, якщо ви залишите в коментарі нижче свій реєстраційний імейл або номер оголошення.

OLX

Интернет-каталоги