ЖАХ !!! - Отзыв об ОГО интернет от Укртелеком

http://www.otzyvua.net/ogo-internet-ot-ukrtelekom От Віктор, опубликован 22 ноября, 2015 год

Віктор 22 ноября, 2015 год Доброго дня панове !

Крайньо обурений якістю Вашого обслуговування інтернету від Укртелеком ТП «Легкий» на мій телефонний номер 0613221059. Інтернет, який згідно договору повинен надходити цілодобово зі швидкістю 0,5 м/с та за який я сплачую своєчасно є тільки з 23.00 до 06.30. Скільки я разів не телефонував за номером сервісної підтримки 0800506800, та за номером 20404 – це без результативно. Люди, які відповідали мені є не компетентними у своїй справі, та давали «поради», які є маренням божевільного:
1. підключити інтернет до комп’ютера не через wi-fi, а за допомогою кабелю, відключити на декілька секунд живлення модему (поради «спеціаліста» Ігоря смт Михайлівка з номеру 2-04-04);
2. відключити кабель стаціонарного міського телефону з сплітеру для підвищення швидкості передачі інтернету (порада Вашого «фахівця» підліткового віку з сервісної підтримки).
Я також приносив на перевірку ADSL-модем ZXV10 H108L на перевірку до Михайлівського відділення Укртелекому до цього ж Ігоря. Він сказав, що все у порядку і буде працювати.
Ні хто і ніколи не контролює швидкість інтернету та яеість обслуговування клієнтів у вихідні та святкові дні ! Це просто жах ! Я не розумію, за що я плачу гроші !.А інтернета, як не було так і немає ! Це підриває авторитет вашої компанії та складує відповідне негативне враження !. Складається враження, що швидкість інтернету вашими працівниками використовуючи своє службове положення навмисно направляється іншим необхідним абонентам, які працюють у керівництві Укртелекому, вони платять за один тариф інтернету, а отримують інший більш швидкий ! Перевірте це !
Тільки не треба до мене приходити додому та тут все перевіряти, мотивуючи це тим, що в мене не справний комп’ютер ! Мені не потрібно чекати пізньої години ночі, коли у мене з’явиться інтернет ! Приїдьте до нас у Михайлівку та послухайте негативні відгуки клієнтів біля каси Укртелекому по вул..Пушкіна під час плати за послуги інтернету. Усі відгуки будуть негативні з брудною лайкою місцевого діалекту. На ці відгуки ніхто з керівництва Укртелекому не реагує.
Я дуже жалкую, що з Вами зв’язався, краще я б звернувся до приватних осіб, які б без проблем підключили мене до мережі інтернету і я б користувався б ним без скарг. Найближчим часом я буду змушений відмовитись від Вашим послуг «інтернету», та звернутись до інших осіб, з доброю репутацією та якістю обслуговування.

ОГО интернет от Укртелеком

Послуга ОГО! базується на технології ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line). ADSL – це технологія , яка дозволяє організувати постійно діючий високошвидкісний доступ до Інтернет по існуючій телефонній лінії.
При користуванні Інтернет...

Интернет провайдеры