Увага, небезпечно - охорона новус! - Отзыв о Novus

http://www.otzyvua.net/novus От Latypov Sergii23023http://www.otzyvua.net/user/23023, опубликован 4 апреля, 2016 год

Latypov Sergii 4 апреля, 2016 год Це що було, занадто прискіпливі охоронці-фантазери, або неадекватні співробітники супермаркету, що лізуть з шкури зо для показухи та зухвальства перед начальством зо для кар’єри? Чи просто бидло у формі без розуму на совісті?

Після довгих роздумів та коливань, я все ж таки вирішив попередити громадян, бо на цю пастку може попастися будь хто з нас.
Отже попереджаю! Шановні, покупці та касири маркету Novus, що розташований по вулиці Здолбунівська 7Г м. Київ, ні в коєму разі не передавайте грошові кошти з рук в руки, від покупця касиру чи навпаки, ненароком чи навмисне ховаючи від погляду камер спостереження, що і скільки ви передаєте, чи получаєте решту. Якщо не дай Боже щось трапиться з касовім апаратом, або з касиром, або охоронцям, які пильно слідкують за вами та співробітниками, стукне щось в голову, може від зайвої підозрілості, а може з бажання вислужитись, бережіться! Вас можуть звинуватити у співучасті у великому, колективному шахрайстві, задуманому вами та вашим «подільником- касиром», проти фінансової безпеки цього славного супермаркету, як це трохи не збулося зі мною та нажаль, відбувається з моєю дружиною.
Спасло мене від кримінального переслідування тільки те, що я у той злополучний день розраховувався карткою! Чого і Вам раджу – карткою! Тоді немає факту передачі грошей - тут ці пінкертони ще не зледіли криміналу.
Не хочу вглиблюватися у кримінальні схеми видобутку грошей з каси магазинів – цього добра хватає в неті та на телебаченні, а також про це дуже обре знають самі охоронці маркетів, що і використовують у своїх фантастичних робочих буднях.
Та спробую розповісти чому і як воно було.
А почалось все з того, що моя дружина, працевлаштувалася касиром у Новус, та успішно закінчивши чотирьох денне навчальне стажування на базі супермаркету Новус, що на прос. Бажана, з характеристикою «придатна до виконання обов’язків старшого касира», приступила до праці на другому Новусі, про який я згадував вище (такі у них порядки). Та все було б гарно, якби не, чи помилка самої дружини, чи якась підстава, але при перерахунку каси у кінці зміни (до речі, сам процес дуже відрізняється від того як її вчили) старший касир зміни виявила недостачу у 378 грн. (об’єктивних, документальних підстав недостачі ми досі не бачили). З початку, під розмови «таке з ким не буває, не переймайся» потребували внести недостачу негайно і на місці, а то не випустим до дому, поки не внесеш гроші! Жінка моя звісно в сльози, істеріка, та звонок до мене – виручай, мене до дому не відпускають, а вже о півночі . Та я, як дурень, поперся з грошима, виручати бідолаху! Віддав гроші, та тільки спитав у рідненької, на яких підставах з тебе здирають гроші? Та візьми з них якийсь чек, або папірець, щоб було ясно за що такий ульот? Як виявилося згодом, касу перераховує тільки старший касир, без самого касира! Процес рахування відповідальний касир бачить через невеличке віконце! До грошей торкатися зась!
Та якби я знав, що буде далі! Треба було тоді ж визвати поліцію, та писати скаргу на цих діячів, бо там були всі ознаки вимагання грошей та перешкоди свободі пересування моєї дружини. Жалкую що так не зробив, бо ні папірця в обмін на гроші, та ні виконання обіцянки розібратися завтра, ми нічого, крім досудового слідства, не получили. Замість «розібратися», на наступну зміну, моя жінка з початку самої зміни, чомусь получила розмінних грошей до каси, рівно на тисячу більше, ніж належить по інструкції (звісно надлишок здала), а потім трохи ще попрацювавши, і її визвали до кімнати охоронців магазину з радісною звісткою - «розібралися».
Далі ще краще! В цій кімнатці, їй пред’являють звинувачення у крадіжці грошей з каси в сумі ще 662,15грн. (згодом з слідчим визначились в сумі 616 грн), а на підставі матеріалу відеоспостереження та двох «зануленіх» чеків! Що в сумі складає, ти глянь, - знов ця тисяча грн.!
Знов сльози і нервовий зрив. Знов я лечу з роботи в надії розрулити цей брєд. Але не тут то було! Те що мені ще переказала дружина, трохи приголомшило і мене; - мене, зафіксували на відео, в той день, на касі дружини з покупками (був такий гріх, приходив за покупками, та просто поспілкуватися заодне, бо давно не бачились ) та я трохи не став співучасником великого злочину і спасло мене, тільки те, що я розрахувався карткою! Це все з слів одного з охоронців- кращеперебдетілей. Нехай дякують Богу, що ніхто з них не наважився сказати це мені в очі!
Знов ніяких об’єктивних фактів, документів ніяких нам не пред’явили, а тільки одне – «давайте гроші і вон звільнятися, а то ми вам зробимо гарне життя та унеможливемо подальше працевлаштування» від самого начальника охорони (мені це вже знайоме).
Забрало у мене впало!
Я викликав поліцію (нарешті). Забігали мої зухвалі охоронці, та ввімкнули план Б. Перед самісіньким прибуттям поліції, примчався місцевий дільничий, запиханий, молодий та дуже ввічливий.
І тут ще краще завертілось!
Бистренько накидавши пояснення з наших слів, побажав нам приємного, та додав: “Не переживайте, ви ще зтягните з цих негідників за моральний ущерб!” – що мало б мене насторожити…
Після того ми пішли звільнятися, бо не було глузду співпрацювати з цими пінкертонами, та написали заяву на звільнення з поміткою «за згодою сторін», так як ще була маленька надія на якусь згоду та порозуміння.
Далі, довго чекали дійства з папірцями з сторони нашої нової поліції, та дочекалися...
Пішов моральний пресінг від самого слідчого (а по другому вони не навчені) і психована біготня по адвокатам, прокуратурам, РОВД, та безсонні ночі (мабуть то було завданя мініимум).
Слідчий, з відомих тепер нам причин, бо здогадуємося хто за цим стоїть, бистрєнько перекваліфікував Новус у постраждалого, а мою дружину у свідка (як згодом вияснилося – зо це для зручності керування процесом).
Розмови «подушам» привели слідчого до пропозиції як для свідка (дружини), підписати угоду сторін, тобто визнати себе винною, заплатити недостачу, плюс адмін штраф, проковтнути обіду (змахнути бруд) та продовжити своє тихе існування у стойлі.
Але, після походу до прокурора, дружина вирішила, що ця угода, не тільки, вибачте, воняє гівном, але ще й не гарантує припинення подальшого тиску та переслідування.
Як на мій погляд, тут явно однобоке, куплене слідство, бо самий слідчий, дозволяє собі, тільки на тій підставі, що він слідчий, ігнорувати вельми незручні для представників Новуса, факти та питання, як то наприклад, лишня тисяча розмінних грошей, та чому не було перерахунку грошей в касі в присутності моєї дружини, та ще багатьох процесуальних порушень, про які ми вже заявили його начальству.
З приводу мотивів всієї цієї котавасії, є в мене на думці, що то «погралися» дівчатка-дембеля, з приводу появи новенької конкурентки. Пам’ятаєте характеристику «придатна до виконання обов’язків старшого касира»? Так ото найвірогідніше і є відправна точка. Конкурент! На це вказує ще одна обставина, що мою дружинну постійно ставили на самі прохідні, завантажені каси, і це жовторотика, яка тільки но долучилася до справи! Також є дуже інтересна подія, як вилучення мобільного телефону дружини старшим касиром перед останнім чергуванням на касі, при тому що володіння телефоном в момент виробничого процесу не заборонене інструкціями. Це що? Щоб не дай Бог щось зафіксувати, перерахувати, або когось визвати? Може я перебільшую, але як тоді розцінювати вираз слідчого: «Щоб нічого вам не було, то не слід було викликати поліцію!» А, як вам?
От така … малята.
Р.S. Окремо для вищого керівництва , щоб не казали, що це для них це диво неочікуване, та не вважайте за «нічого йому робити».
Вам було передано листа-заяву, що має реєстраційний № 08 від 09.02.2016 на який досі немає відповіді (30 днів вже давно пройшло. Скан-копію можу викласти у коментарях до цього посту).
Важаю, що дії ваших підлеглих не тільки мають ознаки непрофесіоналізму та завдають іміджевих збитків підприємству, а ще також підлягають кримінальній оцінки.
Що до дій поліціі учаскового та слідчих – то окрема тема.

Novus

Первый супермаркет NOVUS начал работать в 2009 году.
За три года своего существования компания НОВУС Украина открыла 18 супермаркетов NOVUS общей торговой площадью более 53 000 м2. Сеть представлена ​​в Киеве,...

Продовольственные супермаркеты

Супермаркет Рукавичка