Насіння – набої для винищення Українців - Отзыв о Novus

http://www.otzyvua.net/novus От Мар'яна, опубликован 22 января, 2016 год

Мар'яна 22 января, 2016 год Букально місяць назад мені довелося втекти від «Русского міру» з Криму до України. Справа в тому, що прокидатись кожен ранок було неможливо, знаючи, що ти не вдома, знаючи, що твоя країна починається тільки за сотню кілометрів від твого місця проживання. Також було неймовірно гидко від того, що весь бізнес Криму останній час працював для фінансування війни на сході. Я не хотіла купувати набої росіянам для винищення Українців.
Довелось переїхати в Київ, зняти квартиру. Тут, здавалось, все стало по домашньому, спокійно, гостинно. Тут не було війни, тут не було магазинів і товарів, які фінансують вбивства і саме головне, не було Зелених Чоловічків, які несли «Мир» зі зброєю в руках. Але зайшовши до Новуса мене аж затрясло. Все що, здавалось, ми з сімєю залишили в криму, я знайшла на полицях супермаркету. Так звані «Руссккие семки» дивились на мене з полиці під новим імям «Сан Санич».
Тобто однакова упаковка, однаковий дизайн, тільки друга назва і ціна, дякувати Богу, не в рублях. Хоча з такою тенденцією, до цього уже не далеко. Ви тільки уявіть, добрий вусань Санич – ніхто інший, як агент Росії на полицях Новуса та інших мереж українських супермаркетів.
Висновок такий:
Українці, будьте обачними, обираючи товар на полицях не купуйте зброю проти свого народу. Досить нести гроші Русским Сан Саничам в супермаркетах. В кожній пачці куля, направлена на Українця в Криму, чи в Донецьку.
Досить бути спонсором тероризму у власній країні.

Novus

Первый супермаркет NOVUS начал работать в 2009 году.
За три года своего существования компания НОВУС Украина открыла 18 супермаркетов NOVUS общей торговой площадью более 53 000 м2. Сеть представлена ​​в Киеве,...

Продовольственные супермаркеты

Супермаркет Рукавичка