Наша школа - Отзыв о Новософиевская школа

http://www.otzyvua.net/novosofievskaya-shkola От Ярина Кравз24862http://www.otzyvua.net/user/24862, опубликован 11 июня, 2016 год

Ярина Кравз 11 июня, 2016 год Ура! От ми й закінчили 2ий клас! Особисто я дуже задоволена нашою (бо вже тепер точно так і буде) школою! З вересня сюди будуть ходити обоє моїх діток.
Перш за все хочу написати про рівень знань. Відверто кажучи, я була дуже приємно здивована! Рівень англійської нічим не гірший за рівень київських спеціалізованих шкіл! Дякую пані Лесі за те, що уроки завжди цікаві, веселі, багато ігр, квестів, завдання на мультимедійній дошці! Урок проходить дуже швидко) Наш улюблений урок-це читання. З такою доброю, лагідною та завжди усміхненою пані Ганною інакше напевно і бути не могло. Найбільше енергії та позитивного настрою у пані Юлії. Уроки у неї також проходять легко та між тим пані Юля вчить діток і правильних життєвих принципів. Хороші уроки музики та малювання, де діткам дають проявити себе і багато хвалять. Дуже високий рівень знань дає наша пані Евеліна з математики! Завдання часом такі логічно цікаві, що робимо всією родиною Зате в кінці 2го класу ми знаємо більше, ніж середньостатистичні учні у 3му класі! Педагогічний колектив склався дуже хороший, вчителі доповнюють одне одного, всі молоді, повні ентузіазму і дійсно думають про наших діток як про майбутнє країни Тут немає совкого підходу до навчання, що для мене було чи не головним питанням. Як у кожного учня є власна парта, так і знаходиться індивідуальний підхід навіть до найвибагливіших.
На останній дзвоник мій син захотів подарувати квіти всім вчителям, бо у нього всі були хороші. Так і зробили.
Нехай наша світла, простора, кольорова школа робить діток щасливими, а ми будемо поряд з ними!
П.с. Не вважаю правильним писати погано про школу, коли насправді проблеми у людей були зв'язані з власними образами, емоціями та бажанням комусь щось довести.

Новософиевская школа

Новософиевская школа - это высокий уровень образования, профессиональные педагоги и индивидуальный подход к каждому ребенку. Все классы оборудованы по последнему слову техники, а сам процесс обучения происходит в комфортной для...